Hliníkové moderní přístřešky na auto

jandak

8 modelových řad a mnoho různých provedení, přesto je každý hliníkový designový přístřešek One Trade® originál a má svůj nezaměnitelný vzhled i vlastnosti. Prémiová kvalita a široké možnosti přizpůsobení, jsou však tím, co mají vždy společné.

 

Nemusíte se zdržovat údržbou

Střešní polykarbonát i eloxovaný hliník, jsou materiály s téměř neomezenou životností a snadnou údržbou, kterou za vás obstará občasný déšť, jenž zajistí, aby byl přístřešek zase jako nový, krásně čistý. Nebo stačí jednou za čas opláchnout carport vodou ze zahradní hadice - záležitost pouhých pár vteřin či minut.

 

Bezpečí pro auto, pohodlí pro vás

Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen. Polykarbonátové zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% a UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice i orkánu. 

Podívejte se co vše vydrží hliníkové přístřešky

Video Hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel tyto etrémní podmínky bez jakéhokoliv poškození !

 

Poutavý design a přizpůsobitelnost

Sortiment obsahuje 8 odelových řad hliníkových přístřešků, které zahrnují jak jednoduše, tak i extravagantně pojaté přístřešky s jedním, dvěma ale i třemi parkovacími místy. Včetně modelu Mini - určeného pro parkování motorky nebo kola. Hliníkové přístřešky je dále možné uspořádat do několika sestav o různém rozsahu.Barvu hliníku i polykarbonátu si vyberete sami. Totéž platí pro praktické volitelné příslušenství, jako jsou boční stěnové panely pro ochranu vůči větru, mobilní podpůrné sloupky nebo speciální hrablo na sníh. Totéž platí u barev hliníku, kde je na výběr z desítek odstínů palety RAL a několika barev polykarbonátu. U modelu MLC si navíc můžete vybrat i libovolný dekor střešního rámu. Jednotlivé modely lze navíc snadno rozšířit o doplňkové příslušenství, jako je boční panel proti větru nebo podpůrné sloupky a podobně. Výhodou je neomezená rozšiřitelnost pomocí spojení dvou a více přístřešků do různě velkých a uspořádaných sestav.

 

Multifunkční využití

Hliníkové přístřešky One Trade jsou sice primárně navrženy pro zajištění krytého stání automobilu a jeho ochranu před nepřízní počasí, ale s oblibou slouží i jako pergoly u RD, chatek, chalup nebo k zastřešení předzahrádek restaurací. Případný volný prostor se dá samozřejmě využít také pro úschovu materiálu, zahradního nábytku a techniky… čehokoliv co vás napadne. Možnosti, jak prostor přístřešku využít, jsou téměř neomezené.

Přinášíme Vám výběr nejpopulárnějích přístřšků z celého světa: levné stavebnicové přístřeškydesignové přístřeškymoderní bezúdržbové přístřeškypřístřešky z lepeného vrstveného dřava a mnoho dalších přístřešků z Německa, Izraela, Polska, Japonska.Kompletní ceníky všech druhů přístřešků v naší nabídce mají přes 80 stran ! Pro ceny ostatních rozměrů, typů, barev a provedení nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednitvím kontaktního formuláře zcela dole.

Postup při dodání přístřešků je zpravidla následující:

  • Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu o přístřešku. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru přístřešku, typu konstrukce a střešní krytiny, místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. Poptávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky na lince 840 810 810. Přístřešky dodáváme na klíč včetně montáže rámci celé ČR a Slovenska. 
  • Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specikaci, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební přípravenosti. 
  • Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu.
  • Návštěva největšího showroomu přístřešků v ČR - při výběru doporučujeme návštěvu našeho showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých typů konstrukcí: levné hliníkové přístřeškyy, zakázkové přístřešky, přístřešky z lepeného dřeva, designové přístřešky až po superprémiové přístřešky. Vše uvidíte na jednom místě a sami si vyberete. Více informací o ukázkovém centru ZDE
  • Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
  • Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
  • Stavební připravenost - teměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám dodávku zajistíme včetně stavební přípravy. 
  • Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření. 
  • Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstnanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 

 

Pro více informací nás kontaktujte ZDE, zpracování nabídky jakož i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

 

ceník

katalog 2014 22

katalog 2014 23

katalog 2014 24

katalog 2014 25

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.