Levné přístřešky na auto

levny pristresek 4

Jak ochráníte automobil před deštěm, krupobitím nebo škodlivým UV zářením a korozí bez statisícových investic? Překvapivě snadno - levným hliníkovým přístřeškem na auto. Kromě výhodné ceny překvapí svým designem a prémiovou kvalitou… Přesvědčte se sami.

 

Zastřešení pro auto za zlomek ceny garáže

Běžná zděná garáž vás může klidně vyjít na sto padesát tisíc. Nebo čtvrt milionu. Levný přístřešek na auto přitom získáte už od 44 000 Kč. Jediným správným rozhodnutím tak ušetříte spoustu peněz, ale i času a nervů spojených s výstavbou garáže. Protože nepotřebujete totiž žádné základy ani stavebníky. Carport totiž ve dvojici jednoduše smontujete svépomocí, kdekoliv budete chtít, bez předchozích zkušeností.

 

Ochrana proti UV záření a nepříznivému počasí

Levné přístřešky na auto se skládají z hliníku a galvanizované oceli, a zastřešení zajišťuje prakticky nerozbitný vícevrstvý polykarbonát s téměř 100 % účinným UV filtrem a nadstandardní světelnou propustností.Automobil zaparkovaný pod přístřeškem je tak naprosto v bezpečí před rozmary počasí. Žádné důlky od krup, rez ani tolik nenáviděné tropické teploty v interiéru po několikahodinovém stání na jednom místě. Uvnitř automobilu je stálé a příjemné klima… Navíc je přístřešek dobře prosvětlen po celé ploše, takže se vůz neutápí ve stínu, ale je na něj krásně vidět. Kompletní ceníky všech druhů přístřešků v naší nabídce mají přes 80 stran ! Přinášíme Vám výběr nejpopulárnějích přístřšků z celého světa: levné stavebnicové přístřeškydesignové přístřeškymoderní bezúdržbové přístřeškypřístřešky z lepeného vrstveného dřava a mnoho dalších přístřešků z Německa, Izraela, Polska, Japonska.

 

Dlouhá životnost bez nároků na údržbu

Galvanizovaná ocel, hliník a polykarbonát jsou mimořádně odolné a stálobarevné materiály, díky nimž vám přístřešek bude dobře sloužit celá desetiletí, třeba i 25 let a více. A to v podstatě bez nároků na údržbu - tu za vás obstará občasný déšť, případně stačí vzít do ruky zahradní hadici a carport je za pár vteřin zase jako nový, elegantní a čistý.A co záruka? Tu od nás dostanete rovnou na 10 let.Objednejte si levný přístřešek na auto, zajistěte mu bezpečné kryté stání a ušetřete desetitisíce až statisíce korun. Stačí nás kontaktovat.

Přístřešek Vitoria - Pherkad

Přístřešek Arcadia - Propus

 

Provedení levných přístřešků

Nabídka levných přístřešků obsahuje několik různých provedení. Naleznete v ní jak samostatně stojící přístřešky se sedlovou nebo obloukovou střechou, tak také přístřešky pro upevnění ke zdi domu. Na veškeré přístřešky pro auta značky Palram je poskytnuta 10 letá záruka. Jejich životnost se pohybuje v desítkách let, po které budou chránit váš vůz.

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže. 

 

ceník

katalog 2014 28

katalog 2014 29

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.