Ocelové přístřešky německého výrobce Siebau GmbH 

psteek na auto 37

Moderní přístřešky na auto dodáváme v několika modelových provedeních, každý je jiný a originální. Jedno mají přesto společné - prémiovou kvalitu, která je zárukou dlouhé životnosti a 100% ochrany vozu před rozmary počasí. Pokud chcete pro své auto i sebe to nejlepší, jsou tyto stylové carporty jasnou volbou.

Zajistí bezpečí vozu a vás zbaví starostí…

Ocelové přístřešky na auto zaujmou poutavým a do detailu promyšleným designem. Který se výborně doplňuje s prémiovou kvalitou a odolností, pro niž si je oblíbila velká část našich zákazníků a jejich popularita stále nezadržitelně roste. Ochrání vůz před nepřízní počasí - od větru, mírného deštíku až po přívalové deště, krupobití a sálavé slunce. Už žádná koroze způsobená parkováním v navlhlé garáži, žádný vybledlý lak po dlouhém stání vozu bez zastřešení, na přímém slunci… Prodlouží životnost a udrží dlouhotrvající krásný vzhled auta.

Přitažlivý vzhled po mnoho let si hravě udrží také samotný přístřešek na auto, protože ocel zinkovaná speciální metodou Galvalume s příměsí hliníku je několikanásobně odolnější vůči korozi, než kdyby byla ošetřena jen běžný žárovým zinkováním. S tím přímo souvisí několik desetiletí dlouhá životnost a téměř žádné nároky na údržbu. Ušetříte tak i spoustu svého času a energie, přitom budete mít jistotu, že je o váš automobil dobře postaráno.


Přístřešky pro automobily

Přinášíme Vám výběr nejpopulárnějích přístřšků z celého světa: levné stavebnicové přístřeškydesignové přístřeškymoderní bezúdržbové přístřeškypřístřešky z lepeného vrstveného dřava a mnoho dalších přístřešků z Německa, Izraela, Polska, Japonska.Pro ceny ostatních rozměrů, typů, barev a provedení nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednitvím kontaktního formuláře zcela dole. Děkujeme za pochopení. 

 

Naprostá individualita a široké možnosti

Ocelové přístřešky pro auto mají nepřeberné možnosti využití a přizpůsobení na míru. Bez problému nahradí i chybějící zahradní pergolu. Kromě jednoduchých carportů s jedním stáním, jsou v sortimentu také dvoumístné a velkoprostorové přístřešky. Dají se snadno uspořádat do sestav tak, aby tvořily řadové stání. Nebo upravit do podoby carportu se zahradní nástavbou, skombinovat s betonovou garáží i rozšířit o libovolný typ střešních panelů z nabídky a mnoho dalšího. Na výběr je rovněž z různých rozměrů.

To vše s přístřeškem získáte i za výrazně méně, než na kolik vás vyjde stavba běžné zděné garáže, která ani zdaleka nedokáže zaujmout tolik, jako právě tyto moderní přístřešky na auto s plochou střechou.

Postup při dodání přístřešků je zpravidla následující:

 

 

Pro více informací nás kontaktujte ZDE, zpracování nabídky jakož i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

 

ceník

katalog 2014 26

katalog 2014 27

katalog 2014 30

katalog 2014 31

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.