sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Ocelové přístřešky německého výrobce Siebau GmbH 

psteek na auto 37

Moderní přístřešky na auto dodáváme v několika modelových provedeních, každý je jiný a originální. Jedno mají přesto společné - prémiovou kvalitu, která je zárukou dlouhé životnosti a 100% ochrany vozu před rozmary počasí. Pokud chcete pro své auto i sebe to nejlepší, jsou tyto stylové carporty jasnou volbou.

Zajistí bezpečí vozu a vás zbaví starostí…

Ocelové přístřešky na auto zaujmou poutavým a do detailu promyšleným designem. Který se výborně doplňuje s prémiovou kvalitou a odolností, pro niž si je oblíbila velká část našich zákazníků a jejich popularita stále nezadržitelně roste. Ochrání vůz před nepřízní počasí - od větru, mírného deštíku až po přívalové deště, krupobití a sálavé slunce. Už žádná koroze způsobená parkováním v navlhlé garáži, žádný vybledlý lak po dlouhém stání vozu bez zastřešení, na přímém slunci… Prodlouží životnost a udrží dlouhotrvající krásný vzhled auta.

Přitažlivý vzhled po mnoho let si hravě udrží také samotný přístřešek na auto, protože ocel zinkovaná speciální metodou Galvalume s příměsí hliníku je několikanásobně odolnější vůči korozi, než kdyby byla ošetřena jen běžný žárovým zinkováním. S tím přímo souvisí několik desetiletí dlouhá životnost a téměř žádné nároky na údržbu. Ušetříte tak i spoustu svého času a energie, přitom budete mít jistotu, že je o váš automobil dobře postaráno.


Přístřešky pro automobily

Přinášíme Vám výběr nejpopulárnějích přístřšků z celého světa: levné stavebnicové přístřeškydesignové přístřeškymoderní bezúdržbové přístřeškypřístřešky z lepeného vrstveného dřava a mnoho dalších přístřešků z Německa, Izraela, Polska, Japonska.Pro ceny ostatních rozměrů, typů, barev a provedení nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednitvím kontaktního formuláře zcela dole. Děkujeme za pochopení. 

 

Naprostá individualita a široké možnosti

Ocelové přístřešky pro auto mají nepřeberné možnosti využití a přizpůsobení na míru. Bez problému nahradí i chybějící zahradní pergolu. Kromě jednoduchých carportů s jedním stáním, jsou v sortimentu také dvoumístné a velkoprostorové přístřešky. Dají se snadno uspořádat do sestav tak, aby tvořily řadové stání. Nebo upravit do podoby carportu se zahradní nástavbou, skombinovat s betonovou garáží i rozšířit o libovolný typ střešních panelů z nabídky a mnoho dalšího. Na výběr je rovněž z různých rozměrů.

To vše s přístřeškem získáte i za výrazně méně, než na kolik vás vyjde stavba běžné zděné garáže, která ani zdaleka nedokáže zaujmout tolik, jako právě tyto moderní přístřešky na auto s plochou střechou.

Postup při dodání přístřešků je zpravidla následující:

 

  • Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu o přístřešku. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru přístřešku, typu konstrukce a střešní krytiny, místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. Poptávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky na lince 840 810 810. Přístřešky dodáváme na klíč včetně montáže rámci celé ČR a Slovenska. 
  • Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specikaci, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební přípravenosti. 
  • Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu.
  • Návštěva největšího showroomu přístřešků v ČR - při výběru doporučujeme návštěvu našeho showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých typů konstrukcí: levné hliníkové přístřeškyy, zakázkové přístřešky, přístřešky z lepeného dřeva, designové přístřešky až po superprémiové přístřešky. Vše uvidíte na jednom místě a sami si vyberete. Více informací o ukázkovém centru ZDE
  • Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
  • Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
  • Stavební připravenost - teměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám dodávku zajistíme včetně stavební přípravy. 
  • Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření. 
  • Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstnanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 

 

Pro více informací nás kontaktujte ZDE, zpracování nabídky jakož i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

 

ceník

katalog 2014 26

katalog 2014 27

katalog 2014 30

katalog 2014 31

prohlídky

Virtuální prohlídky ocelové přístřešky na auta Siebau GmbH.

Přístřešek na dvě auta s vnitřním boxem                            

Přístřešek na auto standard

showroom

doprava a montáž

 

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Video

 

 

VIP reference

Doporučujeme: Přístřešky l Pergoly l Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Skleníky | Přístřešky na dřevo | Přístřešky | Levné garáže | Altány | Nábytek | Zimní zahrady

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ