Ocelové přístřešky německého výrobce Siebau GmbH

psteek na auto 37

Ocelové přístřešky na auto dodáváme v několika modelových provedeních, každý je jiný a originální. Jedno mají přesto společné - prémiovou kvalitu, která je zárukou dlouhé životnosti a 100% ochrany vozu před rozmary počasí. Pokud chcete pro své auto i sebe to nejlepší, jsou tyto stylové carporty jasnou volbou.

Zajistí bezpečí vozu a vás zbaví starostí…

Ocelové přístřešky na auto zaujmou poutavým a do detailu promyšleným designem. Který se výborně doplňuje s prémiovou kvalitou a odolností, pro niž si je oblíbila velká část našich zákazníků. Ochrání vůz před nepřízní počasí - od větru, mírného deštíku až po přívalové deště, krupobití a sálavé slunce. Už žádná koroze způsobená parkováním v navlhlé garáži, žádný vybledlý lak po dlouhém stání vozu bez zastřešení na přímém slunci… Prodlouží životnost a udrží dlouhotrvající krásný vzhled auta.

Přitažlivý vzhled po mnoho let si hravě udrží také samotný přístřešek na auto, protože ocel zinkovaná speciální metodou Galvalume s příměsí hliníku je několikanásobně odolnější vůči korozi, než kdyby byla ošetřena jen běžný žárovým zinkováním. S tím přímo souvisí několik desetiletí dlouhá životnost a téměř žádné nároky na údržbu. Ušetříte tak i spoustu svého času a energie - přitom budete mít jistotu, že je o váš automobil dobře postaráno.


Přístřešky pro automobily

 

Naprostá individualita a široké možnosti

Ocelové přístřešky pro auto mají nepřeberné možnosti využití a přizpůsobení na míru.

Bez problému nahradí i chybějící zahradní pergolu. Kromě jednoduchých carportů s jedním stáním, jsou v sortimentu také dvoumístné a velkoprostorové přístřešky. Dají se snadno uspořádat do sestav tak, aby tvořily řadové stání. Nebo upravit do podoby carportu se zahradní nástavbou, skombinovat s betonovou garáží i rozšířit o libovolný typ střešních panelů z nabídky a mnoho dalšího. Na výběr je rovněž z různých rozměrů.

To vše s přístřeškem získáte i za výrazně méně, než na kolik vás vyjde stavba běžné zděné garáže, která ani zdaleka nedokáže zaujmout tolik jako přístřešky na auto s plochou střechou.

Podívejte se také na ostatní typy přístřešků z nabídky:

Postup při dodání přístřešků je zpravidla následující:

 

  • Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu o přístřešku. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru přístřešku, typu konstrukce a střešní krytiny, místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. Poptávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na lince 840 810 810. Přístřešky dodáváme na klíč včetně montáže rámci celé ČR a Slovenska. 
  • Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specikaci, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební přípravenosti. 
  • Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu.
  • Návštěva největšího showroomu přístřešků v ČR - při výběru doporučujeme návštěvu našeho showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých typů konstrukcí: levné hliníkové přístřeškyy, zakázkové přístřešky, přístřešky z lepeného dřeva, designové přístřešky až po superprémiové přístřešky. Vše uvidíte na jednom místě a sami si vyberete. Více informací o ukázkovém centru ZDE
  • Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
  • Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
  • Stavební připravenost - teměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám dodávku zajistíme včetně stavební přípravy. 
  • Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření. 
  • Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstnanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 

 

Pro více informací nás kontaktujte na 840 810 810.

 

ceník

katalog 2014 26

katalog 2014 27

katalog 2014 30

katalog 2014 31

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.