sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výhody ocelových přístřešků

psteek na auto 118

Zajímají vás výhody ocelových moderních přístřešků na auto a důvody, proč si vybrat právě jeden z nich než jiný? Přečtěte si tento stručný seznam největších výhod a přínosů, které koupí moderního carportu získáte.

Ušetří peníze i čas

Ocelové přístřešky (carporty) pro auta jsou mnohem levnější - až o statisíce korun - než časově náročná stavba zděné garáže. Montáž je rychlá, běžně hotová do 24 hodin, ihned po jejím dokončení je váš nový carport připraven chránit vůz, dodávku, loď nebo motorku před nepřízní počasí dnem i nocí.

a banner akcni nabidka

Ušetří starosti

Carporty se vyrábí jen z materiálů nejvyšší kvality, ocel zinkovaná metodou Galvalume je až 6x odolnější vůči korozi, než ocel s obyčejným žárovým zinkováním, které je příznačné pro většinu běžných kovových zastřešení. Nemusíte se tak zdržovat žádnou údržbou, přitom máte jistotu, že vám poslouží mnoho a mnoho let.

Mají originální design

Design přístřešků v sobě odráží nejmodernější designové prvky a trendy, které se zkušeným designérům a konstruktérům podařilo vyladit k dokonalosti. Výsledkem jsou originální krytá stání, z nichž okamžitě vyzařuje luxus, elegance a kvalita.

Snadno se přizpůsobují

S designem souvisí také další podstatná výhoda moderních ocelových carportů - individualita a přizpůsobitelnost. V modelové řadě najdete jak jednomístné, tak dvojité carporty nebo velkoprostorové přístřešky na auto různých rozměrů a provedení. Jenž lze uspořádat do sestav a během chvíle tak vytvořit řadové carporty i pro několik desítek automobilů. Součástí sortimentu jsou také nástavbové modely pro přistavění ke garáži, ale i přístřešky s integrovanou zahradní nástavbou… Možnost volby typu zastřešení nebo stěnových panelů proti větru, je potom jen pomyslná třešnička na dortu.

  • Chcete pro své auto i sebe vždy jen to nejlepší? Moderní přístřešky jsou tu pro vás. Stačí nás kontaktovat.

Více informací ZDE

Fotogalerie ocelových přístřešků

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Video

 

 

VIP reference

Doporučujeme: Přístřešky l Pergoly l Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Skleníky | Přístřešky na dřevo | Přístřešky | Levné garáže | Altány | Nábytek | Zimní zahrady

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ