Dřevěné přístřešky na auto  

Hledáte přístřešek pro automobil, který bude ladit s dřevěnou pergolou u domu, chaty i celou zahradou? Má moderní vzhled a vydrží chránit automobil před rozmary počasí desítky let? Máme ho pro vás - dřevěný přístřešek One Trade té nejvyšší kvality - s možností přizpůsobení na míru…

Moderní materiály - záruka kvality a komfortu

 One Trade® jsou vrcholem kvality a elegance, za kterou vděčí kombinaci moderních materiálů - lepené vrstvené dřevo a polykarbonát. Mají dlouhou životnost a výborně odolávají klimatickým vlivům, takže si jednoduše udržují dlouhotrvající poutavý vzhled. Jak je to možné? Vrstvené lepené dřevo, které tvoří konstrukci přístřešku je ošetřené impregnačním nátěrem. Výborně snáší vlhkost, takže se pod jejím vlivem po čase nekroutí, nevzdouvá ani nepraská, ale má stabilní a stále pevný tvar. Zároveň i zvýšenou odolnost vůči ohni, hodí se proto také do náročnějších podmínek.

Dřevěné přístřešky - ať už pro upevnění ke zdi nebo samonosné - zastřešují polykarbonátové panely s účinným UV filtrem a schopností při současném zastínění plochy carportu zajistit i jeho rovnoměrné a dostatečné prosvětlení. Pro vás to znamená 2 věci - automobil se neztratí kdesi ve stínu, krásně na něj uvidíte. Už nebudete muset při jízdě trpět v dusnu a horku pokaždé, když necháte automobil stát za slunečného dne několik hodin na místě. Krytina s UV ochranou vás toho jednou pro vždy zbaví a zajistí trvale příjemné klima v interiéru vozu. A ochrání i jeho na teplo citlivé části.

Přizpůsobte si design podle sebe

Neradi slyšíme, že něco nejde.

Proto dodáváme dřevěné přístřešky One Trade nejen v různých modelových variantách a typizovaných rozměrech s možností výběru z 12 odstínů dřeva a 3 barev polykarbonátu, ale také s rozměry… na míru vašim představám. Přístřešek si můžete dokonce zkusit sami navrhnout - třeba hned teď prostřednictví jednoduchého 3D plánovače.

 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

Máte raději osobní přístup? Pak nám zavolejte na naši linku +420 840 810 810

 

pristresek dreveny double2

Zobrazit fotogalerii

 

3D PLÁNOVAČ PŘÍSTŘEŠKŮ

CarportVisNavrhněte si přístřešek přesně podle vlastních představ s pomocí jednoduchého 3D plánovače

 

Snadná a rychlá montáž Carportu

Dřevěný carport si navíc můžete smontovat i svépomocí – vše potřebné k úspěšnému dokončení je součástí balení – a ušetřit tak za odbornou montáž naší společností. Pokud si na to však netroufáte, nebo se vám jen nechce do podobných věcí pouštět, nevadí. Přístřešek vám dovezeme a smontujeme. Rychle a profesionálně. 

 

Plány základů pro dřevěné přístřešky na auto One Trade

Objednejte si dřevěný carport, ochraňte váš vůz bez velkých investic na dlouhá desetiletí - a doplňte svou zahradu či chatu o vysoce estetický prvek.