Hliníkové moderní přístřešky na auto

jandak

8 modelových řad a mnoho různých provedení, přesto je každý hliníkový designový přístřešek One Trade® originál a má svůj nezaměnitelný vzhled i vlastnosti. Prémiová kvalita a široké možnosti přizpůsobení jsou však tím, co mají vždy společné.

 

Nemusíte se zdržovat údržbou

Střešní polykarbonát i eloxovaný hliník jsou materiály s téměř neomezenou životností a snadnou údržbou, kterou za vás obstará občasný déšť který zajistí, aby byl přístřešek zase jako nový, krásně čistý. Nebo stačí jednou za čas opláchnout carport vodou ze zahradní hadice - záležitost pouhých pár vteřin či minut.

 

Bezpečí pro auto, pohodlí pro vás

Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen.

Polykarbonátové zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% a UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, ale také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky na auto mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice a orkánu. 

Podívejte se co vše vydrží hliníkové přístřešky

Video Hurikán v Japonsku o síle přes 190 km/hod., přístřešek vydržel tyto extrémní podmínky bez jakéhokoliv poškození !

 

Poutavý design a přizpůsobitelnost

Sortiment obsahuje 8 modelových řad ALU přístřešků - zahrnují jak jednoduše, tak i extravagantně pojaté přístřešky 1-3 parkovacími místy.

Včetně modelu Mini - určeného pro parkování motorky nebo kola.

Hliníkové přístřešky je dále možné uspořádat do několika sestav o různém rozsahu.

Barvu hliníku a polykarbonátu si vyberete sami. Totéž platí pro praktické volitelné příslušenství - boční stěnové panely pro ochranu vůči větru, mobilní podpůrné sloupky nebo speciální hrablo na sníh. V případě hliníkové konstrukce je na výběr z desítek odstínů palety RAL. U modelu MLC si navíc můžete vybrat libovolný dekor střešního rámu. Výhodou je neomezená rozšiřitelnost pomocí spojení dvou a více přístřešků do různě velkých a uspořádaných sestav tak můžete vytvořit řadové kryté stání až pro desítky aut.

 

Multifunkční využití

Hliníkové přístřešky One Trade jsou primárně navrženy pro zajištění krytého stání automobilu a jeho ochranu před nepřízní počasí, ale s oblibou slouží i jako pergoly u domů, chatek, chalup, ale také k zastřešení předzahrádek restaurací. Případný volný prostor se dá samozřejmě využít pro úschovu materiálu, zahradního nábytku a techniky… 

Kromě hliníkových máme v nabídce ještě tyto přístřešky:

 

cenik projektovych praci

Pro více informací nás kontaktujte na lince 840 810 810, zpracování nabídky jakož i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

 

ceník

katalog 2014 22

katalog 2014 23

katalog 2014 24

katalog 2014 25

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.