Není One Trade jako One Trade® - pozor na čínské kopie

Nenaletět podvodníkům je v dnešní době, kdy jich je stále více, velmi těžké. U produktů, jako jsou přístřešky na auto, pergoly a další zastřešení, může mít takováto chyba až katastrofální následky. Proto vám poradíme, jak se tomu vyhnout a mít jistotu, že to, co chcete a kupujete, také skutečně dostanete. 

centrum13

Stejný design, rozdílná kvalita

Na pohled se podobají jako vejce vejci. Přesto se čínské kopie od originálních carportů One Trade® zásadně liší svou kvalitou - tedy spíše „NEkvalitou“.

Zatímco jsou originální přístřešky One Trade® chráněny ochrannou známkou, podstoupily statické testy a splňují přísné kvalitativní standardy, které dokládají prestižní certifikáty TÜV a další, napodobeniny žádným potvrzením kvality a bezpečnosti nedisponují. Pokud ano, jedná se téměř na 100 % o falzifikáty těchto dokumentů, což je zejména u čínských výrobců běžná praxe.

Proto se před nimi mějte na pozoru a nenechte se pro své vlastní dobro a bezpečnost vás i vašeho vozu zlákat neuvěřitelně nízkou cenou. Ve chvíli, kdy se supervýhodně zakoupený přístřešek pod náporem větru řítí k zemi, je na uvědomění si, že, co je levné, nemusí být kvalitní, již pozdě.

přístřešky pro automobily

Designové hliníkové přístřešky One Trade® přitom hravě obstojí i proti mohutné vichřici i ničivé síle orkánu - skálopevná stabilita při rychlosti větru 120 až 165 Km je toho jasným důkazem.

Carporty One Trade® rovněž disponují, na rozdíl od napodobenin, krytinou z prakticky nerozbitného polykarbonátu s více než 90% propustností světla a mimořádně účinným UV filtrem, který zaručuje téměř 100% UVA a 75% UVB (IR) ochranu. Střecha tak odolá i vůči mechanickému poškození, silnému krupobití… ochrání lak auta před blednutím a interiér před přehříváním - žádné dusno, ale stálé a příjemné klima. Zároveň rovnoměrně prosvětlí celý zastřešený prostor.

Napodobeniny používají méně kvalitní polykarbonátovou krytinu s nižší světelnou propustností i UV ochranou, často se o polykarbonát dokonce vůbec nejedná a UV filtr i další vlastnosti jsou uvedeny pouze „na oko“, přičemž vůbec nedopovídají skutečnosti. Což vede k nižší ochraně vozu před nepříznivými vlivy počasí, slunečního záření a rozdílným teplotám pod přístřeškem či uvnitř vozu, které se mohou i o více než 10 °C….

 

  • Věříme, že vám tyto informace pomohou v rozhodování, obezřetnosti při volbě přístřešku a dokáží kvalitu a bezpečnost produktů  One Trade®. O níž se navíc můžete sami přesvědčit při návštěvě ukázkového centra.

Foto japonské hliníkové přístřešky One Trade ® 

showroom