Typy hliníkových přístřešků

8 modelových řad, 8 jedinečných designových stylů a desítky modelů, z nichž má každý svá specifika a vlastní kouzlo. Dá se snadno rozšířit o doplňkové příslušenství a sladit s jakýmkoliv prostředím a architekturou.  Hledáte spáše levný, ale moderní a kvalitní přístřešek na auto, nebo dáváte přednost extravaganci? Vždy si vyberete. 

 

přístřešky na auta

KCR série

Přístřešky ze série KCR zaujmou jednoduchým designem s důrazem na eleganci a praktičnost. Velkou předností je také zvýšená odolnost vůči větru – rychlost až 137 Km/h. V neposlední řadě potěší i nízká cena tohoto typu carportů.

KRB/KRBS série

Jedná se o zesílenou variantu základní modelové řady KCR se standardní nosností 90 Kg/m2 a možností dodatečného zesílení až na enormních 150 Kg/m2 (v závislosti na počtu sloupků).

KDR série

Moderní hliníkové přístřešky se stylovou klenutou střechou, která okamžitě upoutá pozornost nejen vás, ale i přátel a známých. A zajistí automobilu odpovídající zastínění i ochranu před větrem či zvídavými pohledy sousedů okukujících vaše auto z poza plotu…. 

KS/KSS série

Maximálně jednoduchý až minimalistický přístřešek s rovnou střechou, dodáváme ve standardním dovusloupkovém provedení i zesíleném s třemi sloupky.

My Lish série

Série luxusních přístřešků s originálně pojatou mřížovou střešní konstrukcí se spodní uchycením. K dispozici v provedení Standard a Deluxe.

RSC série

Přístřešku vévodí netradičně řešená střecha s uchycením na závěsných sloupcích dvojice nosných sloupků.  Výsledkem je volný přední výjezd, výhled bez překážek a komfortní přístup k vozu. Nosnost zastřešení je 60 až 90 Kg/2 a protivětrná odolnost 137 až 150 Kg/h – dle typu a provedení přístřešku.

Snow Ski série

Modelová řada Snow Ski je navržena speciálně do míst s extrémními podmínkami a vysokým sněhovými srážkami v zimním období. Odolá větru o síle orkánu – 165 Km/h. A obstojí pod náporem 50 cm až 1,5 m vysoké vrstvy sněhu – dle počtu sloupků.

CFS série

Elegantní přístřešky s dvěma sloupky a rovnou střechou o nosnosti 60 Kg/m2, které odolají i řádění mohutné vichřice o rychlosti 120 Km/h. Design snadno sladíte s jakoukoliv architekurou nebo prostředím.