Přístřešky na auto CFS

 

Hliníkové přístřešky s 2 sloupky z modelové řady CFS jsou alternativu carportů KSS, oproti kterým mají nižší nosnost a odolnost vůči větru - 60 Kg/m2 a 120 Km/h.

 

K dispozici je ve 2 barevných variantách - černá a městská šeď, které ještě více umocňují vytříbený design přístřešku.

Přístřešky jsou odolné vůči korozi, plísním a mechům, takže i po letech vypadají stále stejně. Jako nové. Polykarbonátové zastřešení je vybavené účinným UV filtrem pro ochranu vozu před přehříváním interiéru nebo blednutím laku…

Další vlastností tohoto prakticky nerozbitného a bezúdržbového, stálobarevného polykarbonátu je také vysoká propustnost světla - přístřešek proto bude vždy dostatečně prosvětlený.

Hliníkové přístřešky pro automobil lze doplnit o boční stínící a protivětrné panely, přídavné opěrné sloupky či hrablo pro odstraňování sněhu ze střechy přístřečku.

moderní přístřešky na auto

Jednoduchý přístřešek na auto CFS Single

Nejen tento, ale i další Single přístřešky pro jednou auto One Trade ®, je možné jednoduchým způsobem seskupovat do několika běžných, ale také neotřelých sestav, a tím rozšířit parkovací a užitnou plochu zastřešení. Carporty se proto hodí také jako náhrada za zahradní pergolu.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® CFS

  • Střídmý a poutavý design ladící s každým prostředím
  • Vysoká odolnost a naprostá stabilita - protivětrná odolnost až do 120 Km/h a nosnost 60 Kg/m2
  • UV filtr s téměř 100% UVA a 75% UVB (IR) ochranou
  • Snadná rozšiřitelnost a přizpůsobitelnost spojením několika Single modelů