KCR je základní modelová řada designových hliníkových carportů One Trade® - upoutá jednoduchým designem, překvapí výhodnou cenou.

To, čím vás přístřešek zaujme na první pohled, je jednoznačně mírně zaoblená střešní deska z nerozbitného polykarbonátu, z níž vyzařuje luxus a elegance, uchycená na hliníkové konstrukci s nosnými sloupky, které jsou zárukou naprosté stability i v extrémních situacích.

Oba materiály jsou bezúdržbové a stálobarevné, odolné vůči mechům, plísním a klimatickým vlivům. Eloxovaný hliník je lehký a koroze u něj nemá šanci – přístřešky nejen této série, si tak snadno a na dlouhá léta udrží svůj krásný vzhled.


Samozřejmostí je také UV ochrana a vysoká světelná propustnost zastřešení, takže si můžete být jisti, že ochrání váš automobil před deštěm, náhlým krupobitím, ale i sálavým letním sluncem, blednutím laku a přehříváním interiéru vozu. Automobil tak bude v bezpečí před všemi těmito nepřízněmi počasí a vy se nemusíte obávat nesnesitelného dusna a vedra, protože pokaždé, když nasednete do vozu, bude uvnitř díky UV filtru příjemné klima.

 

Jednoduché přístřešky KCR

Hliníkové přístřešky KCR v provedení Single poskytují bezpečné a kvalitní parkování pro jeden automobil. Jejich propojením s dalšími s dalšími Single carporty v různém počtu a sestavách, tak snadno vytvoříte řadové přístřešky s prakticky neomezeným počtem parkovacích míst – dle typu sestavy.  

 

Široké přístřešky a mini model KCR

Široké přístřešky na auto KCR (KCR Wide), dodáváme ve 3 verzích. Standardní široké provedení s jedním stáním a čtyřmi sloupky, ale i modely uzpůsobené pro dvě nebo tři auta – čtyři až šest sloupků.

Pro zastřešení motorky, nebo jako přístřešek na kolo, je vhodný model Mini.

 

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KCR

  • Pomocí propojovacích prvků lze rozšířit plochu a počet míst k stání přístřešku
  • Zvýšená odolnost proti větru - až 137 Km/h
  • 100% UV (ochrana proti UVA) a  75% IR (ochrana proti UVB záření)
  • základní nosnost střechy 60 Kg/m2
  • výběr z 5 barevných odstínů hliníku a 3 barev polykarbonátu

 

kc

kc1

kc double2

kc muster

kc pristresek

kc solo

pristresky one trade 2

kc double