Stylová klenutá střecha a maximální ochrana vašeho auta před deštěm, sluncem i devastujícím krupobitím - důvody proč si hliníkový přístřešek KDR zamilujete.

Klenutá střecha carportu skutečně upoutá na první pohled, to ale není její hlavní cíl. Tím je ochránit zaparkovaný automobil před bočním větrem a zajistit co nejvyšší úroveň zastínění. Spolu s ním zvýší i vaše soukromí.

Netradičně navržený přístřešek na auto je důmyslně navržený, nic nevyčnívá ani nepřekáží, takže se dá snadno umístit i poblíž obvodové zdi nebo oplocení. Konstrukce z eloxovaného hliníku, dostupná v několika barvách, je odolná vůči korozi a téměř 100 % bezúdržbová.

Totéž platí pro průsvitný a prakticky nerozbitý střešní polykarbonát s UV ochranou a vysokou světelnou propustností.  Který prostor přístřešku zastíní, uchrání automobil před blednutím laku nebo přehříváním interiéru, takže bude stále krásné a vy se budete uvnitř cítit vždy příjemně – bez ohledu na to, jak dlouho auto pod přístřeškem stálo, a jak horké bylo počasí. Zároveň jej ale kompletně a rovnoměrně prosvětlí.


 

Jednoduchý přístřešek KDR

Jednoduchý přístřešek na auto KDR Single s jedním stáním, je k dispozici ve standardním, ale také prodlouženém provedení s přídavným prostorem pro parkování motorky, úschovu kola nebo různých nezbytností. Spojením dvou a více těchto modelů do sestav snadno rozšíříte parkovací/užitnou plochu.

 

Široké přístřešky na auto KDR

I široký přístřešek (KDR Wide) pro dvě auta je dostupný ve standardním a prodlouženém provedení s přídavným prostorem.  Oproti Single carportu nevyužívají žádné propojovací prvky, mají proto čistější linie než samostatné přístřešky spojené do sestavy v podobě širokého přístřešku…

 

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KDR

  • Pomocí propojovacích prvků lze jednoduše a rychle rozšířit počet stání
  • Odolá větru o síle 120 Km/hod
  • Nosnost střechy je 60 Kg/m2
  • Ochrání auto před UV zářením (UVA/UVB filtr)
  • Klenutá střecha zajistí nejlepší možné zastínění přístřešku

Designové hliníkové přístřešky One Trade KDR jsou zárukou kvality, moderního designu a dlouhé životnosti – vaše auto, motorku… ochrání před rozmary počasí ve dne v noci, po desítky let.

Objednejte si vlastní přístřešek KDR, stačí nás kontaktovat.

 

kd

kd1

KD1

KD2

KD3

KD4

pristresky one trade 4