Hliníkové přístřešky na auto KRB


Designové hliníkové přístřešky KRB/KRBS sdílí jednoduchý design se sérií KCR a jsou mimořádně odolné.

 

Modely KRB a KRBS se od sebe na pohled skoro neliší, dokonce byste si je mohli napoprvé splést. Rozdíly jsou přesto zásadní. Spočívají v odolnosti vůči větru a sněhu.

Ekonomický model KRB se dvěma sloupky má oproti jiným přístřeškům standardní nosnost zvýšenou na 90 Kg/m2 a je dokonale stabilní i při pro běžné přístřešky ničivé vichřici o rychlosti 137 Km/h.

 

Hliníkový přístřešek KRBS se třemi sloupky, jde ještě o poznání odolnější. Nehne s ním ani orkán o rychlosti až 150 Km/h. A hravě obstojí i při zatížení 150 Kg/m2.

 

Stálobarevná a téměř nerozbitná polykarbonátová deska s vysokou světelnou propustností a účinným UV filtrem je bezúdržbová a působí luxusním dojmem. V současnosti se považuje za nejdokonalejší materiál, jaký lze k zastřešení přístřešků, pergol… použít. Ochrání vaše auto před deštěm, krupobitím, sluncem i přehříváním interiéru - zvýší vaše pohodlí a zajistí dlouhotrvající krásný vzhled i delší životnost vozu. A zároveň celý přístřešek na auto prosvětlí.

Eloxovaný hliník, odolný vůči korozi, i polykarbonátové zastřešení, dodáme v barevném provedení podle vlastního výběru z nabízených odstínů. Totéž platí i pro dekorační prvky u vybraných modelů.

 

 

 

KRB/KRBS Single - jednoduché přístřešky na auto

 

Hliníkové přístřešky KRB a KRBS Single, jsou určené pro jeden automobil. S pomocí propojovacích prvků je lze uspořádat do několika sestav - a jednoduše rozšířit počet míst k stání pro více vozů.

Případně lze carporty doplnit teleskopické podpůrné sloupky, které umožní změnu sklonu i výšky zastřešení. Pro ochranu před větrem, pak výborně poslouží volitelné boční panely.

 

Široké přístřešky pro dvě auta

Dále dodáváme široké přístřešky se stáním pro dva vozy (KRB/KRBS Wide).Oproti variantě dvou spojených přístřešků do tvaru oblouku, které k tomuto účelu využívají propojovací prvky, mají široké modely čistější a jemnější linie.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KRB

  • Možnost kombinace do sestav spojením několika Single přístřešků
  • Nosnost střechy 90 až 150 Kg/m2 - sněhová zátěž
  • Stabilita a odolnost vůči větru o síle vichřice i orkánu 137-150 Km/h
  • UV filtr - 100% UV (UVA) a 75% IR (UVB) ochrana