Přístřešky na auto KSS

Jednoduchost a elegance v každém ohledu, to jsou dvě největší zbraně carportů ze série KS/KSS

 Tato modelová řada je určena především všem, kteří dávají před netradičně pojatým designem přednost jednoduché kráse a vysoké kvalitě.

Obsahuje 2 typy provedení s jedním stáním, které se od sebe liší počtem sloupků a celkovou nosností. Odolnost vůči větru o rychlosti středně silné vichřice – 137 Km/h – je pro oba modely shodná.

 

Základní model KS je jednoduchý přístřešek na auto s dvěma sloupky a nosností 60 Kg/m2.

Zesílená varianta KSS s třemi sloupky s nosností 90 Kg/m2 bez problému unese 30 cm vrstvu sněhové nadílky, takže se v zimně nemusíte téměř nebo dokonce vůbec, zdržovat ometáním sněhu ze střechy, a ušetříte tak spoustu svého času i energie.

 

Přístřešky z antikorozního eloxovaného hliníku zastřešuje moderní polykarbonátová krytina, která je stálobarevná a stejně jako hliník také téměř bezúdržbová. A prakticky nerozbitná. Vybavená prvotřídním UV filtrem, který automobil ochrání před blednutím laku vlivem působení slunečních paprsků, ale i před přehříváním interiéru. V autě se tak budete díky stálému klimatu cítit vždy příjemně a pohodlně. Schopnost propouštět velké množství světla současně umožňuje, aby byl přístřešek dobře a rovnoměrně prosvětlený.

Hliník i polykarbonát může mít jakoukoliv barvu z nabídky, vybraný hliníkový přístřešek na auto tak snadno sladíte s architekturou domu i zahrady.

 

 

Jednoduché přístřešky pro auto KS/KSS Single

Oba hliníkové přístřešky – KS/KSS – jsou navrženy s ohledem na snadné rozšíření. S pomocí propojovacích prvků tak jednoduše, rychle a levně spojíte dva a více samostatných carportů do sestav a rozšíříte počet parkovacích míst. Snadno tak z jednoduchého stání uděláte přístřešek pro dva nebo tři auta…

 

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KS/KSS

  • Jednoduchost a odolnost
  • Možnost uspořádávání do několika různých sestav
  • Vysoká protivětrná odolnost  - o rychlosti 137 Km/h a nosnost střechy 60-90 Kg/m2
  • UV filtr – 100% UVA a 75% UVB (IR) ochrana
  • Bezúdržbovost
  • Dlouhá životnost 

 

ks

kss