Hliníkové přístřešky na auto MLC


ALU designové přístřešky MLC My Lish si vás jednoduše získají svou plochou střechou vypadající jako mřížové konstrukce s úchyty ve spodní straně, z níž přímo vyzařuje vkus, luxus a elegance, která zároveň zvyšuje stabilitu samotného přístřešku. Navíc umožňuje změnu strany sklonu.

Model série MLC je k dostání ve 2 verzích - levnější Standard a dražší Deluxe, které se od sebe liší odolností a přizpůsobitelností.

Model Standard se dvěma sloupky má nosnost 60 Kg/m2, odolnost vůči větru nadstandardních 120 Km/h a lze si u něj vybrat barevný odstín polykarbonátu i RAL lakování hliníku.

Model Deluxe má o sloupek více, tedy 3 sloupky, což zvyšuje nosnost na 90 Kg/m2.  A odolnost proti větru - 137 Km/h. Nezacloumá s ním ani vichřice. Vyjma barevného lakování a odstínu polykarbonátu si v tomto případě vybíráte také dekor laminátového rámu.

 
carporty a přístřešky pro auta

 

Jednoduchý hliníkový přístřešek - MLC Single

My Lish Single (MLC Single) je přístřešek pro jeden automobil. S možností spojení několika přístřešků do sestavy, což představuje rychlý a jednoduchý způsob rozšíření počtu parkovacích míst a celkové užitné plochy.

Dodáváme také prodlouženou variantu s přídavným prostore a Mini přístřešek pro motorku nebo kolo.

 

Široký přístřešek MLC Wide

Přístřešek MLC Wide (MLC My Lish Wide) poskytne bezpečné parkování až pro dva automobily. Ve srovnání s dvojitým přístřeškem sestaveným ze dvou Single dílů, nevyužívá žádné propojovací prvky, takže má čistější linie a celistvější vzhled.

 

Výhody designového přístřešku One Trade ® MLC My Lish

  • Odolá větru o rychlosti - 120 Km/h2 - 137 Km/h2
  • Obstojí pod zátěží 60 Kg/m2 - 90 Kg/m2
  •  UV Filtr zajistí prakticky 100% UVA a 75% UVB (IR) ochranu
  • Dá se snadno rozšířit a uspořádat do sestav
  • Působí luxusně a elegantně zároveň
  • Umožňuje změnu sklonu střechy
  • Je bezúdržbový a má dlouhou životnost

 

mlc

mlc1

mylish1

mylish2

my lish showcenter

mylish3

mylish6

katalog prislusenstvi mlc