Přístřešky na auto RSC

Luxusní hliníkový carport s originálně pojatou střechou a snadným přístupem k vozu 

Milujete moderní design v kombinaci s vysokou kvalitou a odolností? Pak si zamilujete i hliníkový přístřešek na auto RSC, který nejen že zaujme poutavým vzhledem, ale také ochrání váš automobil před občasným mrholením i přívalovými dešti. Před ničivým krupobitím, sálavý sluncem a obstojí i proti extrémně silnému větru o rychlosti vichřice - 137 Km/h.

Střecha je netradičně uchycená na závěsných vedoucích z nosných sloupků po stranách v zadní části přístřešku. Volný přední výjezd umožňuje čistý výhled bez překážek. Snadný přístup k vozu je samozřejmostí.

Nosnost zastřešení je standardně 60 Kg/m2 a lze ji dodatečně zvýšit.

Polykarbonátová krytina s UV ochranou i eloxovaný, antikorozní, hliník jsou moderní, odolné a téměř naprosto bezúdržbové materiály s dlouhou životností. Se schopností zachovat si stálý a poutavý vzhled.

Hliníkové přístřešky dodáváme v provedení Standard a Deluxe. V případě modelu Deluxe si kromě barvy hliníku a polykarbonátu vybíráte také laminátový dekor nosných sloupků.

 

Jednoduchý designový carport RSC Single

Model RSC single je přístřešek pro jedno auto, který se dá s využitím propojovacích prvků uspořádat do vícemístné/prostornější sestavy.

 

Široký přístřešek na auto RSC Wide

RSCW je široké zastřešení pro dvě auta. Na rozdíl od dvoumístné varianty vytvořené spojením dvou Single carportů, nevyužívá propojovací prvky. Má tedy jemnější a celistvější linie.

 Přístřešky pro automobily

 

 Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® RSC

  • Odolnost vůči větru o rychlosti 137 Km/h - s přídavnými opěrnými sloupky až do 151 Km/h
  • Střechu s nosností 60 Kg/m2 lze dodatečně zesílit
  • Efektivní UV filtr - 100% UV (UVA) a 75% IR (UVB) ochrana
  • Snadná rozšiřitelnost spojením přístřešků do sestavy
  • Volný přední vjezd, výhled bez překážek a snadný přístup k vozu

 

rsc

rsc

rsc2

rsc3

rsc4

rsc