Přístřešky na auto Snow Ski CSS


Hliníkové designové přístřešky Snow Ski One Trade® jsou navržené pro použití v místech s extrémními podmínkami a velkým výskytem sněhu v zimním období.

Tomu je uzpůsobený nejen jejich jednoduše a elegantně působící vzhled, ale především vlastnosti konstrukce a použitých materiálů.

Nerozbitné polykarbonátové zastřešení v kombinaci se 4-8 nosnými sloupky má za výsledek přístřešek s mimořádně vysokou nosností a stabilitou, který bez problému odolá i pod náporem enormní, až metr a půl vysoké vrstvy napadaného sněhu. Volitelně pak můžete použít také prosklené zastřešení.

Hliníkové přístřešky Snow Ski mají i jiné přednosti. Například jsou k dispozici rovnou ve třech provedeních. Od jednoduchého stáné pro jeden automobil až po zastřešení pro dva nebo tři vozy. S možností volby počtu sloupků - celkový počet ovlivňuje výslednou nosnost carportu - barvy hliníku nebo krytiny.

přístřešky pro auta

Veškeré použité materiály jsou téměř naprosto bezúdržbové, chcete-li, můžete nechat očistu přístřešku na občasném dešti. Rovněž stačí použít vysokotlakou hadici a přístřešek s ní během několika málo vteřin opláchnout tak, že bude zase krásný a čistý, jako nový. Samozřejmostí je také odolnost vůči mechům a plísním. Přístřešek se tak nejen snadno udržuje, ale stejně tak si udrží i dlouhotrvající poutavý vzhled, takže dokáže chránit váš automobil po celá desetiletí.

Máte dům nebo chatu v místech, kde vás každoročně trápí přívaly sněhu, který vám pravidelně zasypává auto...? Objednejte si přístřešek na auto Snow Ski a vyřešte tento problém jednou pro vždy.

css

css1