Výhody hliníkových přístřešků

4913 18b5e76ba25fa1490ff6651469fab793

Hliníkových přístřešků pro automobily je nepřeberné množství druhů a značek. Čím jsou ty od One Trade® jiné, a proč jsou pro vás i váš automobil správnou volbou? Přečtěte si seznam výhod.

 

Minimální údržba

Eloxovaný hliník a prakticky nerozbitný polykarbonát, jsou téměř stoprocentně bezúdržbové materiály.

Veškerou údržbu za vás udělá občasný déšť, dešťová voda pak steče z přístřešku přes okap.

Případně stačí stačí přístřešek opláchnout vodou z hadice - za pár vteřin až minut je zase jako nový.

 

Vůz ochrání, vám zajistí pohodlí

Oba materiály jsou rovněž odolné vůči nepříznivým klimatickým vlivům, plísním nebo mechům. Koroze nemá u hliníkové konstrukce žádnou šanci.

Polykarbonát je stálobarevný a vybavený UV filtrem s téměř 100% UVA a 75% UVB ochranou, který zabrání blednutí materiálu, barvy vozu a zároveň ochrání i jeho interiér před nepříznivými vlivy slunečního záření - uvnitř vozu se tak v létě nebudete cítit jako ve výhni, naopak si užijete stále příjemné klima, které jistě oceníte nejen vy, ale ostatní spolucestující. V bezpečí jsou také na teplo citlivé prvky interiéru.

přístřešky na auta

 

8 sérií s originálním designem a specifickými vlastnostmi

Designové přístřešky na auto One Trade dále vynikají svou variabilitou a pestrou nabídkou modelů i jejich variant.

Na výběr tak máte z desítek carportů různých rozměrů, vzhledů a vlastností. Sami si vyberete, jestli chcete hliníkový přístřešek pro jedno, dvě či tři auta…Anebo třeba jen pro mini model pro motorku a kolo. Na výběr je také z pestré palety barev RAL pro konstrukci a různých odstínů polykarbonátové střešní krytiny.

Nechybí any doplňkové příslušenství - přídavné sloupky, stěna proti větru...

Přístřešky navíc lze spojit do praktické sestavy a vytvořit tím jednoduše řadové stání hned pro několik vozů. najednou.

 

Multifunkční využití

Hliníkové přístřešky One Trade® tak mohou díky svému modernímu vzhledu a přizpůsobitelnosti prakticky na míru vašim potřebám, sloužit i jak náhrada za pergolu nebo altán, jak u vás na zahradě, tak také na předzahrádce restaurace. V případě, že s autem zrovna pod přístřeškem neparkujete, můžete volný prostor posloužit i pro účely skladování a úschově materiálů, zahradního nábytku nebo techniky.

Více informací o hliníkových přístřešcích

Fotogalerie hliníkových přístřešků