Ocelové přístřešky německého výrobce Siebau GmbH

psteek na auto 37

Ocelové přístřešky na auto dodáváme v několika modelových provedeních, každý je jiný a originální. Jedno mají přesto společné - prémiovou kvalitu, která je zárukou dlouhé životnosti a 100% ochrany vozu před rozmary počasí. Pokud chcete pro své auto i sebe to nejlepší, jsou tyto stylové carporty jasnou volbou.

Zajistí bezpečí vozu a vás zbaví starostí…

Ocelové přístřešky na auto zaujmou poutavým a do detailu promyšleným designem. Který se výborně doplňuje s prémiovou kvalitou a odolností, pro niž si je oblíbila velká část našich zákazníků. Ochrání vůz před nepřízní počasí - od větru, mírného deštíku až po přívalové deště, krupobití a sálavé slunce. Už žádná koroze způsobená parkováním v navlhlé garáži, žádný vybledlý lak po dlouhém stání vozu bez zastřešení na přímém slunci… Prodlouží životnost a udrží dlouhotrvající krásný vzhled auta.

Přitažlivý vzhled po mnoho let si hravě udrží také samotný přístřešek na auto, protože ocel zinkovaná speciální metodou Galvalume s příměsí hliníku je několikanásobně odolnější vůči korozi, než kdyby byla ošetřena jen běžný žárovým zinkováním. S tím přímo souvisí několik desetiletí dlouhá životnost a téměř žádné nároky na údržbu. Ušetříte tak i spoustu svého času a energie - přitom budete mít jistotu, že je o váš automobil dobře postaráno.


Přístřešky pro automobily

 

Naprostá individualita a široké možnosti

Ocelové přístřešky pro auto mají nepřeberné možnosti využití a přizpůsobení na míru.

Bez problému nahradí i chybějící zahradní pergolu. Kromě jednoduchých carportů s jedním stáním, jsou v sortimentu také dvoumístné a velkoprostorové přístřešky. Dají se snadno uspořádat do sestav tak, aby tvořily řadové stání. Nebo upravit do podoby carportu se zahradní nástavbou, skombinovat s betonovou garáží i rozšířit o libovolný typ střešních panelů z nabídky a mnoho dalšího. Na výběr je rovněž z různých rozměrů.

To vše s přístřeškem získáte i za výrazně méně, než na kolik vás vyjde stavba běžné zděné garáže, která ani zdaleka nedokáže zaujmout tolik jako přístřešky na auto s plochou střechou.

Podívejte se také na ostatní typy přístřešků z nabídky:

cenik projektovych praci 

ceník

katalog 2014 26

katalog 2014 27

katalog 2014 30

katalog 2014 31

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.