Sháníte pro své auto, či dokonce celou firemní flotilu moderní, atraktivní a kvalitní parkovací stání? A bohužel stále bezvýsledně? Projděte si naši nabídku – nyní máte navíc šanci výrazně ušetřit, vyberete-li si mezi našimi hliníkovými přístřešky na auto v akci.

V rámci sortimentu Hobbytec.cz najdete celou řadu garáží a přístřešků, které jsou vhodné k využití u chaty apod. Zde je výběr těch nejzajímavějších – ať už z hlediska ceny, využitelnosti, designu či konstrukčních vlastností.

Modely se samonosnou konstrukcí nemusíte kotvit ke stavbě a lze je umístit kdekoliv potřebujete. I z tohoto důvodu jsou oblíbené – a přitom cenově dostupné.

Zejména pokud chcete rozšířit (nejen v zimě) možnosti využití, úroveň zabezpečení a uživatelský komfort svého krytého parkovacího stání.

A to nejen v průběhu zimy, ale celoročně a dlouhodobě. Toto jsou důvody, jimiž otevřený koncept přístřešku v mnoha situacích vítězí nad tradiční garáží.

I když mají kovové přístřešky na auto velmi dlouhou životnost a vypadají jako nové zpravidla i léta od pořízení a i když vyžadují v porovnání s těmi dřevěnými jen minimální údržbu, specificky v zimě se zvrubná kontrola jejich stavu vyplatí.

Co vzít do úvahy, když se rozhodujete poprvé o koupi přístřešku na auto? Jaké by měl mít vlastnosti? Podle čeho poznáte vhodného dodavatele? Nejdříve se zaměříme na vlastnosti přístřešku, které není radno podcenit. Impulzivní a nerozvážný nákup se v tomto případě totiž nevyplácí.

Potřebujete zaparkovat jeden anebo i více automobilů v rámci rodiny či firmy, ale investovat do garáže se vám nechce, případně tuto možnost eliminuje nedostatek prostoru na pozemku či jiné okolnosti? Z těchto důvodů hledáte alternativní řešení? Máme pro vás hned tři tipy z nabídky Hobbytecu, a to ve všech cenových kategoriích.

Odstranění mechu z příjezdové cesty k přístřešku na auto či garáži bývá mnohdy složité. Nabízíme vám několik tipů, s jejichž pomocí se jej zbavíte raz dva.

Již dříve jsme uváděli, proč je moudré parkovat váš karavan pod přístřeškem. Dnes si tedy takový oblíbený přístřešek pro karavany představíme blíže. Jedná se o model pro opravdu náročné cestovatele.

Zvažujete rozšíření užitné plochy garáže a hledáte řešení v nejlepším poměru cena/výkon? Pak by vám neměl uniknout tento článek, protože vás seznámí s důvody, proč je ideálním řešením pořídit právě přístřešek pro auto.

Nejsnazší a nejrychlejší je užití odmašťovače na olejové skvrny. Pokud jej nemáte k dispozici či se vám nechce kvůli vyšší ceně do něj investovat (obzvláště je-li skvrna menší), přesto existuje možnost jak se nečistoty zbavit. A ne jedna.

Tyto kroky vám pomohou využít možnosti přístřešku na auto skutečně na maximum.

Na Hobbytec.cz nabízíme nejen oblíbené montované či betonové garáže, ale stejně tak širokou paletu přístřešků na auto různých značek, včetně vlastní výroby na míru. Nelze tedy říci, že bychom stranili jednomu řešení parkování před druhým, protože každé má své výhody
i nevýhody – v závislosti na situaci. Přesto jsme vybrali čtyři modely přístřešků na auto, za které by leckdo neváhal svou garáž vyměnit.

Ne náhodou vévodí našemu žebříčku hned tři modely ze série PJR, tato značka patří k těm nejžádanějším.

Zjistěte, proč v takovém případě zvolit raději řadové parkovací stání ve formě přístřešku než tradiční garáže a jaké modely vám můžeme z naší nabídky doporučit.

Parkovat „pod širákem“ se z dlouhodobého hlediska nevyplácí. Důkazem je mimo jiné těchto pět výhod krytého či uzavřeného parkovacího místa.

Tento měsíc se podíváme na prémiový přístřešek na auto pro opravdu náročné zákazníky, po všech stránkách stylový.

Dnes si představíme dva luxusní přístřešky pro auta vhodné i pro ty nejnáročnější klienty. Jeden model z oceli, druhý z hliníku a oba s moderním a stylovým designem.

Parkovat auto pod širým nebem se nemusí vyplatit, počasí na něm totiž může i ve velmi krátkém čase napáchat značné škody. Proto jsme připravili seznam sedmi nepříznivých vlivů počasí na auto. Ty dokazují, že je vždy lepší parkovat vůz pod přístřeškem na auto či v garáži.

Zvažujete pořízení přístřešku pro karavan, ale nemůžete se rozhodnout? Nabízíme vám hned šest důvodů, proč je investice do přístřešku rozumným rozhodnutím a chytrou investicí.

Zkušení podnikatelé vědí, že přístřešek na auto neznamená nutně jen kryté parkovací místo u domu či firmy, ale že se uplatní vícero způsoby. A mnohdy představuje daleko výhodnější investici než specializovaná řešení na míru danému typu podnikání.

Přístřešek na auto je sice především určen k zastřešení parkovacího místa pro vaše auto, ale to nutně neznamená, že je to jediný způsob, jak jej můžete využít. Ve skutečnosti jde totiž o velmi všestrannou konstrukci bez ohledu na model a materiál.

DINA PORT II VR DOUBLE by se dal jednoduše označit jako luxusní přístřešek pro dvě auta. Je to však carport poněkud zajímavější, a proto se na něj podíváme blíže – představíme především výhody, díky kterým už oslovil mnoho našich zákazníků.

Pro měsíc červen si hodnocení „Přístřešek měsíce“ vysloužil designový přístřešek KWC DOUBLE se dvěma parkovacími místy, který rozhodně splní i ty nejnáročnější požadavky. Co vše nabízí a čím vyniká?

V nabídce Hobbytec.cz najdete pestrou škálu přístřešků na auta, a to už od těch nejlevnějších, kam spadají především tzv. hotové přístřešky k sestavení svépomocí – např. modely ARCADIA nebo WESTMANN, které jsme si blíže představili dříve. Ale jsou to také řešení šitá či upravená na míru přímo potřebám konkrétního zákazníka, což přináší řadu výhod. O těch si nyní povíme více.

Máte, nebo teprve plánujete, pořídit přístřešek na auto, ale nechcete, aby vám do něj nakukovali zvědavci a sledovali, co děláte, či hodnotili váš vůz? Tady je pár tipů.

Vlastnit třímístný přístřešek na auto se vyplatí více, než si možná myslíte.

I když se to na první pohled nezdá, jsou obytné vozy v České republice poměrně rozšířené a dá se očekávat, že jejich popularita vlivem současné situace ještě vzroste. Dokonce bychom se nebáli v této oblasti očekávat doslova boom. Při pořizování karavanu je však třeba stejně pečlivě vybírat nejen samotný obytný vůz, ale také kryté stání, pod nímž bude parkovat. Jak a podle čeho stanovit vhodnou výšku přístřešku pro karavan?

Víme, že pro řadu lidí jsou garáž a přístřešek na auto prakticky totéž a jediný rozdíl, který na první pohled identifikují, je kromě konstrukce také rozdílná cena, mnohdy výrazně.Ta by však určitě neměla být jediným faktorem, podle kterého se rozhodovat, i když i na tu se v našem článku krátce zaměříme. Jak garáž, tak přístřešek na auto mají totiž více rozdílů, než se může zdát.

Tento měsíc se blíže podíváme na elegantní přístřešek pro dvě auta, který svým designem a kvalitami hravě strčí do kapsy modely o třídu dražší. A přestože rozhodně není z nejlevnějších a řadí se mezi prémiové modely, je jeho cena prakticky běžně dostupná.

Největšími výhodami, a tedy i důvody, proč si řada lidí pořizuje právě ocelové přístřešky na auto – i přes jejich mnohdy lehce vyšší cenu ve srovnání s hliníkovými modely – je kromě jejich nezaměnitelného, atraktivního designu právě neuvěřitelná odolnost, v tomto případě vůči mnohdy neúprosným vlivům počasí.

Potřebuje vaše firma či obec kvalitní a estetický stojan na kola? Tento model ze série KC je právě jedním z nich – navíc za příznivou cenu a s celou řadou dalších výhod, kterou ocení jak majitelé, tak uživatelé.

Proč, kdy a komu se vyplatí přístřešek na kola? Odpovědi na všechny tyto otázky, včetně zajímavé a varující statistiky, najdete právě v dnešním článku.

Tento měsíc si blíže představíme oblíbený a stylový carport japonské výroby.

Jaké čtyři otázky nám v souvislosti s přístřešky pro auta pokládáte nejčastěji?

Tři důvody, proč je přístřešek na auto pro mnohé i letos tím nejlepším způsobem, jak mohou svému vozu zajistit bezpečné parkovací stání.

Hledáte prostorný přístřešek pro auto, který by kromě plochy k parkování současně nabídl také úložný prostor? Model TERNO BOX by mohl být tím pravým.

Pokud bychom z naší nabídky měli vybrat přístřešek, který se na první pohled zalíbí prakticky každému, pak je to právě model RSZ. Stylovost z něj doslova čiší a navíc odolá v podstatě jakýmkoliv podmínkám.

Teoreticky lze přístřešek na auto umístit na vlastním pozemku kamkoliv, v praxi to ale tak jednoduché nebývá. Proto je přinejmenším vhodné respektovat několik základních pravidel.

Podívejte se s námi blíže na tři oblíbené přístřešky pro karavany ze sortimentu Hobbytec, z nichž se rovnou dva mohou pochlubit až překvapivě příznivou cenou.

Moderní automobily, obzvláště čím dál populárnější SUV, ale také osobní dodávky, jsou stále robustnější, a tak nejeden majitel již narazil na problém, že jeho stávající garáž nebo přístřešek na auto novému vozu zkrátka nestačí. Máte stejný problém nebo o pořízení přístřešku pro dodávku, SUV či minivan teprve uvažujete? Máme pro vás pár tipů, jak jej vybrat, a přidáme doporučení konkrétních produktů.


Hledáte cenově dostupný přístřešek na auto s obloukovou střechou a celkově atraktivním designem? Aby nejen ochránil váš vůz, ale také ještě více podtrhl jeho krásu a sousedi vám jej potajmu záviděli? Arizona 5000 je přesně pro vás – přesvědčte se sami.

Zjistěte, v čem a proč je LEXAN lepší než jiné střešní krytiny používané u přístřešků pro automobily a proč byste měli chtít, aby jim byl zastřešen i váš carport.

Stejně jako u domu či firmy ani u vaší víkendové chaty by neměly garáž nebo přístřešek na auto chybět. Víte, jaké parametry by měly splňovat a jaká je nabídka na trhu?

Zjistěte, jaké výhody toto elegantní řešení přináší, a přesvědčte se, že cena může být nižší než vaše představy – důkazem jsou vybrané modely z Hobbytec.cz

Rádi byste v novém roce pořídili svému vozu nové, kvalitní garážové stání? Máme pro vás tipy na osvědčené hity (nejen) minulého roku, některé vybrané modely nyní navíc pořídíte za akční slevu (uvedené ceny jsou platné v době zveřejnění článku).

27.12.2020

Polykarbonát rychle zaujal pozici nejpoužívanější krytiny v celé řadě segmentů a výjimkou nejsou ani přístřešky na auto napříč všemi cenovými kategoriemi. Čím tedy vyniká a proč si získal takovou oblibu?

19.12.2020

Nejoblíbenější ocelové přístřešky pro auto pocházejí ze série CP FLAT. Podívejte se na konkrétní modely, vybrané navíc nyní pořídíte v akci s výraznou slevou.

12.12.2020

Cenově dostupných přístřešků najdete na Hobbytec.cz celou řadu, dokonce jsme jim u nás vyhradili vlastní kategorii, ale Monarc je z nich tím nejlevnějším. Dokáže však nabídnout něco více, než jen příznivou cenu, díky níž je dostupný všem?

5.12.2020

Způsobů, jak odklidit sníh či led ze střechy přístřešku na auto, je hned několik. Většinou si ale vystačíte se základní sadou v podobě smetáku
a lopaty, žádná novinka. Víte ale, jak je při úklidu použít efektivně?

25.11.2020

Dnes vám představíme Hobbytec HITY, trojici přístřešků na auto, které realizujeme ze všech nejčastěji – tedy ty, které mají naši zákazníci nejraději. Pojďme zjistit, proč.

18.11.2020

Potřebujete přístřešek na auto do míst s obvyklou nadstandardní sněhovou nadílkou? Pak potřebujete Snow Sky.

11.11.2020

Chcete, aby byl přístřešek pro vaše auto nejen účelný, ale aby kromě ochrany vozu za každého počasí také „potěšil oko“? U-style to zvládne. A jako plus má další výhody, o kterých si mnoho jiných přístřešků na auto podobné cenové relace může nechat jen zdát.

4.11.2020

Chcete zazimovat auto, nebo jej alespoň připravit na nadcházející chladné období, ale nemáte možnost pronajmout si garáž či prostor pro umístění vlastní betonové garáže?

28.10.2020

Máte v rodině dvě auta, ale nedostatek parkovacích míst? Anebo váš stávající přístřešek pro dvě auta už dosluhuje a potřebuje vyměnit za lepší a modernější? Ať už je důvod jakýkoliv, tento moderní přístřešek pro dvě auta si zaslouží vaši pozornost.

21.10.2020

Zima sice dorazí až za pár měsíců, přesto je vždy lepší být připraven předem. Proto pro vás máme pár tipů, jak pečovat o přístřešek pro auto právě během zimy.

14.10.2020

Hledáte-li moderní, kvalitní a cenově dostupný přístřešek na auto, tato trojice modelů všechny požadavky splňuje. Proto patří k nejžádanějším v naší nabídce.

7.10.2020

Třebaže je tím řada lidí mnohdy zaskočena, při výběru nového přístřešku pro auto myslete spíše na budoucnost než na současnou situaci. Co to znamená

24.9.2020

Plánujete pro zajištění bezpečného parkování svého auta pořídit přístřešek na auto a zajímá vás, jaká je cena? Máme pro vás několik příkladů, které vám pomohou udělat si představu nejen o tom, kolik přístřešek na auto stojí, ale jak se od sebe cenově odlišují jednotlivá řešení.

16.9.2020

Chystáte se pořídit přístřešek pro auto a zajímá vás, jaké typy podkladů se běžně používají a jaké mají výhody či nevýhody? Máte hned několik možností.

8.9.2020

Prvním důvodem, proč se rozhodnutí postavit přístřešek svépomocí nemusí vždy vyplatit, je překvapivě ten, kvůli kterému nejčastěji lidé o podobném kroku vůbec začnou uvažovat. Finance.

přístřešek na auto Milno

1.9.2020

Milano je designový přístřešek na auto, který se od prvního okamžiku, kdy jsme jej zařadili do sortimentu Hobbytec.cz, těší velké oblibě našich zákazníků. A věříme, že vy si jej oblíbíte taky. Důvodů je hned několik.

25.8.2020

Zaujaly vás výhody, které přinášejí stavebnicové přístřešky pro auto, určené k montáži svépomocí? Přemýšlíte, který je ten nejlepší pro vaše auto a specifické potřeby? Čtěte dále, protože si právě stručně představíme tři nejoblíbenější modely z této kategorie.

18.8.2020

Hobbytec.cz, to nejsou jen krytá garážová stání, ale také kompletní městský mobiliář, včetně systému zastřešení cest. Schází vám něco z toho ve vašem městě či obci? Podívejte se na stručnou prezentaci sortimentu v tomto článku.

11.8.2020

Poohlížíte se po rychlém a cenově dostupném způsobu jak zajistit přístřešek pro své auto? A zajímá vás, jestli je lepší postavit si jej od základu svépomocí, anebo pořídit již hotové „stavebnicové” řešení? Odpověď najdete v tomto článku.

4.8.2020

ARCADIA – dlouholetý bestseller v nabídce Hobbytec.cz, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Vzhledem ke své ceně totiž přináší překvapivě mnoho. Co přesně? To zjistíte v tomto článku.

28.7.2020

Potřebujete parkování pro auto, ale nechce se vám investovat do garáže? Nebo v té stávající zkrátka došlo místo a dumáte, jak rychle zajistit kryté parkování pro další vůz v rodině či firmě? Dřevěný přístřešek může být právě pro vás to pravé. Má totiž řadu plusů, které stojí za to si připomenout.

21.7.2020

Zajímá vás, jak můžete přístřešku pro své auto dodat unikátní a nezaměnitelnou podobu, v níž se bude odrážet i kus vaší osobnosti? Máme pro vás pár jednoduchých a rychlých tipů, jak toho můžete dosáhnout.

7.7.2020

3 jednoduché tipy a triky, jak udržet přístřešek na auto co nejdéle čistý a uklizený. A nestojí ani korunu.

1.7.2020

WESTMANN – stále ještě poměrně nový, ale již nyní jeden z nejoblíbenějších přístřešků na auto z celé nabídky HOBBYTECu.

23.6.2020

I v červnu pokračujeme v doručování našich nejlepších a nejžádanějších přístřešků – tentokrát vám blíže představíme víceúčelový přístřešek na auto s boční stěnou, jehož výhody vás jistě potěší.

15.6.2020

Přečtěte si, co vše tato dokonalá kombinace nabízí ve srovnání s klasickým řešením. A přidáváme tipy na oblíbené modely z nabídky Hobbytec.cz.

8.6.2020

Co vše vám umožní toto ideální řešení pro náročné? V čem je lepší než přístřešek pro jedno auto, anebo dokonce než garáž? Odpovědi na všechny otázky se dočtete v článku + zjistíte ceny nejprodávanějších modelů.

1.6.2020

Jak ochránit auto před krádeží, aby vás to nestálo ani korunu?

24.5.2020

V dalším díle ze série pravidelných tipů na nejlepší produkty z našeho sortimentu vám představíme nejprodávanější ocelový přístřešek na auto – CP FLAT značky Siebau.

16.5.2020

Plánujete pořídit přístřešek na auto? Kromě vzhledu, ceny či výrobce se zaměřte také na volbu ideálního rozměru. Ušetříte si tím případné starosti v budoucnu.

8.5.2020

Co si pod pojmem nájezdové svítidlo představit, jaké parametry má splňovat, aby bezproblémově fungovalo dlouhé roky, a proč a kde se vyplatí? Odpovědi na tyto otázky naleznete v tomto článku.

1.5.2020

Chcete při příjezdu domů a parkování v nočních hodinách dobře vidět a mít jistotu, že s autem cestou pod přístřešek o nic nezavadíte? Máme pro vás pár tipů, které vám pomohou s výběrem a zajistí, aby vám osvětlení sloužilo přesně tak, jak má.

V prvním díle pravidelné série, ve kterém vám vždy podrobněji představíme vybraný oblíbený nebo nejnovější model v naší nabídce, který podle nás stojí za pozornost, se podíváme na náš dlouhodobý bestseller mezi přístřešky na auto – model MLR.

15.4.2020

Líbí se vám přístřešek pro auto ale přeci jen váháte, jestli není lepší pořídit garáž? Obě řešení mají svá pro i proti, která je třeba důkladně zvážit – proto jsme je shrnuli v následujících řádcích.

8.4.2020

O nutnosti osvětlení garáže nejspíše nikdo nepochybuje. Ale možná se ptáte, k čemu by vám bylo osvětlení u přístřešku na auto. Důvodů je přitom hned několik.

1.4.2020

Poznejte léty prověřené postupy na odstranění olejových skvrn z betonové dlažby či podlahy – máme pro vás rovnou dva.

25.3.2020

Bezpečné parkování není ani zdaleka tím jediným, k čemu můžete přístřešek pro své auto využít. Poznejte i jiné způsoby využití a možnosti úprav této univerzální stavby, které vás dosud (možná) ani nenapadly.

18.3.2020

Pořídit přístřešek na auto či garáž je jedna věc, ale víte, jak pořídit je pojistit? A možná budete potřebovat uzavřít pojistek více.

10.3.2020

Hledáte přístřešek pro karavan nebo dodávku? Už nemusíte. Našli jsme je za vás – a hned tři. Stačí si jen vybrat podle vlastních požadavků a potřeb. Zjistěte více…

3.3.2020


Přístřešky na auta
, ale také pergoly mají jasný účel. Přesto je můžete využívat i jinak. Mohou vám sloužit i mimo standardní sezonu a také v období, kdy z nějakého důvodu nemohou původní účel plnit. Jednoduše 365 dní v roce. Pojďte zjistit jak.

25.2.2020 

Přístřešek na auto je sám o sobě dostatečně bezpečným místem. Velkou roli v tom hraje paradoxně otevřenost celé konstrukce. Zloděj, který má všech pět pohromadě, si samozřejmě uvědomuje, že by byl až příliš na ráně. Obzvláště, máte-li přístřešek pro auto umístěn rovnou u domu.

18.2.2020

Předchozí příprava – ta je rozhodující, zda nám nový přístřešek na auto přinese skutečný užitek, anebo jen kopec starostí. Přesto jí většina lidí nevěnuje náležitou pozornost. Podívejte se, jakých chyb se můžete dopustit.

11.2.2020

Potřebujete bezpečné vícemístné parkování pro další auto v rodině nebo svou početnou firemní flotilu? Pořiďte si XXL přístřešek na auto – nyní až o 76 263 Kč výhodněji!

23.2.2018

Hodně lidí chce garáž, ale má málo místa. Zjistí například, že na místě, kde o instalaci hotové garáže uvažují, by se betonový kvádr ani nevešel. Co teď? Není třeba naříkat, ještě jsou tady přístřešky.

14.2.2018

Přístřešky mohou mít velice různou podobu. Záleží vždy na vás, co si zvolíte. Můžete vybírat od malé vchodové stříšky, zakrývající jenom vstupní dveře, až po velké přístřešky na auto.

8.2.2018

V současnosti prožívají dřevěné stavby svůj boom. Spousta lidí si v rámci návratu k přírodě pořizuje dřevěné objekty. Ovšem pokud si jako stavební materiál vyberete dřevo, strašákem bývá vlhkost. Jak s ní bojovat?

přístřešek

29.12.2017

Nějaká forma přístřešku se hodí většině lidí. Ve hře je pak obvykle rozhodnutí, jaký by to měl být přístřešek. Každý si totiž pod tímto pojmem představuje něco jiného. Záleží totiž vždy na jeho potřebách a preferencích. Jde o praktické využití, ale i konkrétní styl, který by měl ladit k vašemu domu a jeho okolí.

15.12.2017

Jsme tu s třetím dílem přístřešků, tentokrát se budeme zabývat přístřešky ocelovými. Mnoho lidí jistě rádo sáhne po tomto typu přístřešků, protože jde o carporty s opravdu vynikajícími vlastnostmi. A samozřejmě nemusí jít ani jenom vysloveně o carporty, protože pod ocelovým přístřeškem se nemusí schovávat jenom auto, ale třeba i zahradní posezení, nebo dokonce gril.

8.12.2017

Pokračujeme v našem seriálu mapujícím jednotlivé typy přístřešků. Tentokrát se podíváme na hliníkové přístřešky. Jejich výrobou je, že v sobě spojují praktičnost, příjemný design i plnou funkčnost. V posledních letech získávají tyto přístřešky velkou popularitu, patří mezi velmi moderní řešení carportu.

17.11.2017

Stavět garáž není vždy naprosto nezbytné. Jsou situace, kdy se bez ní docela dobře obejdete a dokonce může být pro vás prospěšné, že jste si nevybrali garáž, ale přístřešek na auto. Ano, je to tak. Jsou přednosti, které může nabídnout především přístřešek na auto, a které se garáži nedostává, jakkoli vám to možná na první pohled nepřijde.

1.11.2017

Jedním z mnoha trendů dnešních dnů je stavba přístřešků pro auta místo klasických zděných garáží. Velmi silně se zde přitom uplatňují dřevěné přístřešky. V posledních letech jsou velmi populární, protože nabízejí designérsky velice zajímavá řešení. Někde se možná dá dokonce mluvit o tom, že téměř nahradily zděné garáže.

přístřešek

30.10.2017

Častý problém mnoha lidí v současnosti je málo místa v garáži. Někdy se nevyplatí garáž rozšiřovat, protože je to finančně příliš nákladné, nebo třeba z technických a prostorových důvodů obtížně proveditelné. Potom se nabízí možnost řešit nedostatek místa pomocí přístřešku, tedy carportu.