Oblíbené modely, o kterých jsme přesvědčeni, že si povedou pro své kvality a možnosti u našich zákazníků i v letošním roce.

Zvažujete na příští sezónu pořídit karavan? Anebo jej již vlastníte, ale nemáte pro něj odpovídající zastřešené parkování? Pak je pro vás přístřešek PJW ideálním řešením. Obzvláště hledáte-li prémiový kousek.

Přinášíme ideální a moderní řešení zastřešení parkovacích míst pro veřejná parkoviště.

Seznamte se s přednostmi, dostupnými rozměry, možnostmi úprav, příslušenstvím i cenou tohoto žádaného modelu.

tomto textu představujeme jak dlouholeté stálice, tak nedávné novinky následující současný trend – zastřešení s fotovoltaikou. Ve všech případech se jedná o modely s hliníkovou konstrukcí.

Jako jednoduchý důvod by asi stačilo říci, že se jedná o nejmodernější krytinu současnosti pro zastřešování přístřešků a zahradních staveb obecně, podobnou polykarbonátu. Ale těch důvodů je hned několik.

Máte v rodině několik automobilů anebo ve své firmě menší flotilu vozů a potřebujete je zaparkovat bezpečným a reprezentativním způsobem? A k tomu byste rádi ušetřili za energie, případně na tom něco i vydělali? Máme pro vás řešení.

Ačkoliv se situace dnes již zlepšuje, většina přístřešků pro automobily postrádá osvětlení. Pokud patříte k těm, kdo osvětlení svého nového přístřešku na auto zvažují, neboť má řadu výhod, seznámíme vás s důvody, proč zvolit LED osvětlení a jak případně chytře ušetřit na spotřebě.

Pokud si u nás vyberete přístřešek na auto, zahradní pergolu, zimní zahradu nebo jiný typ zahradní stavby, následuje proces realizace. Je dobré se s ním předem seznámit, aby vše proběhlo dle očekávání, bez překvapení a maximálně hladce.

Pokud pro svůj luxusní automobil hledáte stylový a současně luxusní kryté stání, kam jej bezpečně a pohodlně až do příští jízdy zaparkujete, je možná MJOINT to pravé pro vás. Podívejme se na jeho přednosti.

Energo Neapol je čerstvou novinkou v naší populární a neustále rostoucí nabídce moderních hliníkových přístřešků s fotovoltaikou. Podívejme se na jeho přednosti.

Hledáte moderní přístřešek na auto, který by dokázal splnit všechny vaše vysoké a unikátní požadavky na provedení či umístění? V tom případě jsou naše zakázkové přístřešky na auto pro vás ideální.

Hledáte-li moderní přístřešek na auto s širokými možnostmi využití, zvažte aktualizovanou verzi oblíbeného modelu POLLARD z hliníku, který je oproti svému předchůdci vylepšen. A přitom zůstává cenově dostupný.

V následujícím textu představujeme tři solární přístřešky, jejich výhodyi obecné přínosy jak pro domácnosti, tak podnikatele.

Moderní přístřešky na auto, mezi které se řadí i ty z nabídky Hobbytec.cz – ať prověřených značek Siebau, anebo hliníkové zakázkové přístřešky na auto vlastní výroby, jsou prakticky bezúdržbové. Ale přesto jednou za čas nadejde chvíle, či by měla nadejít, kdy bude třeba se údržbě přístřešku věnovat. Jak postupovat?

Ocelové přístřešky pro automobil patří ke stálicím naší nabídky. Kromě vysokých kvalit je jistě důvodem i rostoucí popularita minimalismu. Chcete-li tedy, aby váš nový přístřešek na auto působil elegantně, ale současně nevyčníval nad okolím a plnil svou ochrannou funkci na 1*, jste na správném místě.

Fotovoltaické panely jako součást přístřešků na auto (také pergol nebo jiných zahradních staveb), to je ideální řešení pro všechny, kdo smýšlejí nejen ekologicky, ale také ekonomicky.

Hledáte moderní a reprezentativní přístřešek pro svůj automobil, či dokonce pro vícero vozů (ať k domu, na chalupu, či do firmy) a líbí se vám sedlové střechy? Nebo jsou ve vaší lokalitě přímo vyžadovány? Pak pro vás máme tip na dva skvělé modely.

Pořídili jste si elektromobil a chcete mít možnost jej jednoduše a kdykoliv dobít u sebe doma či ve firemním sídle? A současně hledáte zastřešené parkování s reprezentativním designem?

Potřebujete přístřešek na auto, který váš vůz bezpečně ochrání před nepřízní počasí, vypadá moderně a přitom nestojí statisíce? Přesně takovým přístřeškem je typ Vitoria.

Dina Port – to je série moderních hliníkových přístřešků pro automobily, které se těší oblibě zejména u příznivců minimalistického, tedy jednoduchého, účelného, a přitom oku lahodícího designu. A samozřejmě špičkové kvality, která je u těchto japonských modelů samozřejmostí. Nezáleží tedy na tom, pro který se rozhodnete, vždy získáte kvalitu.

Mnoho lidí nahlíží na přístřešek pro automobil jako na pouhou otevřenou konstrukci se sotva polovičními rozměry klasické garáže. Je tomu však skutečně tak? Podívejme se, jaký byl jejich původní účel a kdy se začaly poprvé objevovat. Jakým vývojem prošly, než dostaly dnešní podobu.

Chystáte se pořídit přístřešek pro osobní automobil, dodávku či karavan a zajímá vás, jaké jsou možnosti a v jakých cenových relacích se pohybují?

Máte početnou rodinu, v níž více členů vlastní svůj osobní automobil? Máte firmu s početnější flotilou? Potřebujete přístřešek pro dodávku anebo karavan? Máme pro vás tip hned na tři přístřešky, které jsou pro tyto situace jako stvořené.

V sortimentu Hobbytec.cz najdete celou řadu přístřešků pro auta – model PJR Yjoint vyniká svou všestranností kombinovanou s jednoduchou elegancí.

Zvažujete pořízení karavanu pro dovolené strávené na cestách a hledáte vhodný přístřešek, pod který karavan zaparkujete poté, co cestovatelská sezóna skončí, až do chvíle, než budete moci opět vyrazit za dobrodružstvím? Přístřešek pro karavan PJW je ideálním kandidátem, pojďme společně zjistit proč.

Tyto dva vybrané modely za příznivé ceny nabízejí i další využití.

Pár praktických důvodů, proč se bočnice u přístřešku hodí.

Když potřebujete něco uskladnit, nejprve vás asi napadne využít k tomuto účelu vhodné místo v interiéru vašeho domu, případně v garáži. Co když ale dostatečný volný prostor v těchto místech nemáte nebo se skladování konkrétního vybavení či předmětů do uzavřených a obývaných prostor z jakéhokoliv důvodu nehodí? Jednou z možností může být právě přístřešek na auto.

Hliníkový přístřešek, pro nějž najdete využití v každé situaci a v každém projektu, bez ohledu na jeho rozsah.

Před začátkem jakékoliv údržby si připravte vše potřebné, nic speciálního či nákladného však naštěstí potřebovat nebudete. Nezapomeňte si ale před první údržbou přečíst doporučené čistící postupy, zejména ty určené právě pro váš mode ocelového přístřešku pro auto.

Přístřešek na auto účinně ochrání vaše auto před nepřízní počasí, a to od deště až po krupobití, ale jedno drobné riziko tu však stále je. Pod přístřeškem se rádo usadí ptactvo, které zde začne hnízdit, a tedy obvykle znečišťovat i zaparkovaný automobil. Naštěstí se tento problém dá výrazně snížit či dokonce úplně eliminovat. Jak?

Původní Pollard patřil mezi oblíbené hliníkové přístřešky z nabídky Hobbytec, model 2022 na jeho popularitu již nyní úspěšně navazuje. Co lze od tohoto moderního a všestranného přístřešku očekávat?

Vlastníte či jste se právě rozhodli pořídit si luxusní automobil a hledáte pro něj reprezentativní způsob parkování? Pak KWC Double je to pravé pro vás! A to zejména v případě, kladete-li důraz také na prostornost.

Plánujete přístřešek pro své auto využívat nejen jako parkovací místo, ale také jako rozšířený úložný prostor, případně rovnou menší venkovní dílnu? Pak pro vás nejspíš bude zásadní správná organizace užitné plochy.

Přejete si nový přístřešek pro auto smontovat svépomocí, anebo raději svěřit realizaci včetně montáže zkušeným montážníkům? Abyste se mohli rozhodnout, představíme vám výhody obou variant.

Při výběru jakéhokoliv cenově náročnějšího výrobku s předpokladem dlouhodobého aktivního užívání, je třeba vše řádně rozmyslet. Pokud se jedná o přístřešek pro automobil, je tu několik zásadních otázek.

Potřebujete přístřešek pro jedno, dvě, tři auta, nebo rovnou celou firemní flotilu vozů? A přejete si moderní a reprezentativní provedení, jež se bude hodit k vaší novostavbě či firemnímu sídlu? V tom případě model SKC je určen právě vám!

Hledáte moderní hliníkový přístřešek pro dvě auta, který naplní všechny vaše potřeby a nároky, co se designu, kvality a parkovací plochy týče? Pak zpozorněte! S největší pravděpodobností jste jej právě našli. A my vám povíme, proč.

Ať už zvažujete pořízení mobilní garáže, přístřešku na auto nebo zahradní pergoly, návštěva showroomu sice není nezbytná, ale vždy se vyplatí. Proč?

Původní model Milano se mezi našimi zákazníky těší velké popularitě, i proto přichází jeho aktuální edice Milano 2022. Čím model zaujme a jaké má výhody?

Přístřešek na auto nemusí nutně představovat jen parkovací stání pro firemní či rodinný vůz, ale nalezne i řadu dalších využití. Nabízíme pět takových, které by vás (možná) ani nenapadly.

Přinášíme pár tipů, které vám mohou ušetřit nejedno ráno trávené odškrabávání námrazy či odklízením sněhu, a představujeme model SnowSky, přímo určený do zimy.

Sháníte pro své auto, či dokonce celou firemní flotilu moderní, atraktivní a kvalitní parkovací stání? A bohužel stále bezvýsledně? Projděte si naši nabídku – nyní máte navíc šanci výrazně ušetřit, vyberete-li si mezi našimi hliníkovými přístřešky na auto v akci.

V rámci sortimentu Hobbytec.cz najdete celou řadu garáží a přístřešků, které jsou vhodné k využití u chaty apod. Zde je výběr těch nejzajímavějších – ať už z hlediska ceny, využitelnosti, designu či konstrukčních vlastností.

Modely se samonosnou konstrukcí nemusíte kotvit ke stavbě a lze je umístit kdekoliv potřebujete. I z tohoto důvodu jsou oblíbené – a přitom cenově dostupné.

Zejména pokud chcete rozšířit (nejen v zimě) možnosti využití, úroveň zabezpečení a uživatelský komfort svého krytého parkovacího stání.

A to nejen v průběhu zimy, ale celoročně a dlouhodobě. Toto jsou důvody, jimiž otevřený koncept přístřešku v mnoha situacích vítězí nad tradiční garáží.

I když mají kovové přístřešky na auto velmi dlouhou životnost a vypadají jako nové zpravidla i léta od pořízení a i když vyžadují v porovnání s těmi dřevěnými jen minimální údržbu, specificky v zimě se zvrubná kontrola jejich stavu vyplatí.

Co vzít do úvahy, když se rozhodujete poprvé o koupi přístřešku na auto? Jaké by měl mít vlastnosti? Podle čeho poznáte vhodného dodavatele? Nejdříve se zaměříme na vlastnosti přístřešku, které není radno podcenit. Impulzivní a nerozvážný nákup se v tomto případě totiž nevyplácí.

Potřebujete zaparkovat jeden anebo i více automobilů v rámci rodiny či firmy, ale investovat do garáže se vám nechce, případně tuto možnost eliminuje nedostatek prostoru na pozemku či jiné okolnosti? Z těchto důvodů hledáte alternativní řešení? Máme pro vás hned tři tipy z nabídky Hobbytecu, a to ve všech cenových kategoriích.

Odstranění mechu z příjezdové cesty k přístřešku na auto či garáži bývá mnohdy složité. Nabízíme vám několik tipů, s jejichž pomocí se jej zbavíte raz dva.

Již dříve jsme uváděli, proč je moudré parkovat váš karavan pod přístřeškem. Dnes si tedy takový oblíbený přístřešek pro karavany představíme blíže. Jedná se o model pro opravdu náročné cestovatele.

Zvažujete rozšíření užitné plochy garáže a hledáte řešení v nejlepším poměru cena/výkon? Pak by vám neměl uniknout tento článek, protože vás seznámí s důvody, proč je ideálním řešením pořídit právě přístřešek pro auto.

Nejsnazší a nejrychlejší je užití odmašťovače na olejové skvrny. Pokud jej nemáte k dispozici či se vám nechce kvůli vyšší ceně do něj investovat (obzvláště je-li skvrna menší), přesto existuje možnost jak se nečistoty zbavit. A ne jedna.

Tyto kroky vám pomohou využít možnosti přístřešku na auto skutečně na maximum.

Na Hobbytec.cz nabízíme nejen oblíbené montované či betonové garáže, ale stejně tak širokou paletu přístřešků na auto různých značek, včetně vlastní výroby na míru. Nelze tedy říci, že bychom stranili jednomu řešení parkování před druhým, protože každé má své výhody
i nevýhody – v závislosti na situaci. Přesto jsme vybrali čtyři modely přístřešků na auto, za které by leckdo neváhal svou garáž vyměnit.

Ne náhodou vévodí našemu žebříčku hned tři modely ze série PJR, tato značka patří k těm nejžádanějším.

Zjistěte, proč v takovém případě zvolit raději řadové parkovací stání ve formě přístřešku než tradiční garáže a jaké modely vám můžeme z naší nabídky doporučit.

Parkovat „pod širákem“ se z dlouhodobého hlediska nevyplácí. Důkazem je mimo jiné těchto pět výhod krytého či uzavřeného parkovacího místa.

Tento měsíc se podíváme na prémiový přístřešek na auto pro opravdu náročné zákazníky, po všech stránkách stylový.

Dnes si představíme dva luxusní přístřešky pro auta vhodné i pro ty nejnáročnější klienty. Jeden model z oceli, druhý z hliníku a oba s moderním a stylovým designem.

Parkovat auto pod širým nebem se nemusí vyplatit, počasí na něm totiž může i ve velmi krátkém čase napáchat značné škody. Proto jsme připravili seznam sedmi nepříznivých vlivů počasí na auto. Ty dokazují, že je vždy lepší parkovat vůz pod přístřeškem na auto či v garáži.

Zvažujete pořízení přístřešku pro karavan, ale nemůžete se rozhodnout? Nabízíme vám hned šest důvodů, proč je investice do přístřešku rozumným rozhodnutím a chytrou investicí.

Zkušení podnikatelé vědí, že přístřešek na auto neznamená nutně jen kryté parkovací místo u domu či firmy, ale že se uplatní vícero způsoby. A mnohdy představuje daleko výhodnější investici než specializovaná řešení na míru danému typu podnikání.

Přístřešek na auto je sice především určen k zastřešení parkovacího místa pro vaše auto, ale to nutně neznamená, že je to jediný způsob, jak jej můžete využít. Ve skutečnosti jde totiž o velmi všestrannou konstrukci bez ohledu na model a materiál.

DINA PORT II VR DOUBLE by se dal jednoduše označit jako luxusní přístřešek pro dvě auta. Je to však carport poněkud zajímavější, a proto se na něj podíváme blíže – představíme především výhody, díky kterým už oslovil mnoho našich zákazníků.

Pro měsíc červen si hodnocení „Přístřešek měsíce“ vysloužil designový přístřešek KWC DOUBLE se dvěma parkovacími místy, který rozhodně splní i ty nejnáročnější požadavky. Co vše nabízí a čím vyniká?

V nabídce Hobbytec.cz najdete pestrou škálu přístřešků na auta, a to už od těch nejlevnějších, kam spadají především tzv. hotové přístřešky k sestavení svépomocí – např. modely ARCADIA nebo WESTMANN, které jsme si blíže představili dříve. Ale jsou to také řešení šitá či upravená na míru přímo potřebám konkrétního zákazníka, což přináší řadu výhod. O těch si nyní povíme více.

Máte, nebo teprve plánujete, pořídit přístřešek na auto, ale nechcete, aby vám do něj nakukovali zvědavci a sledovali, co děláte, či hodnotili váš vůz? Tady je pár tipů.

Vlastnit třímístný přístřešek na auto se vyplatí více, než si možná myslíte.

I když se to na první pohled nezdá, jsou obytné vozy v České republice poměrně rozšířené a dá se očekávat, že jejich popularita vlivem současné situace ještě vzroste. Dokonce bychom se nebáli v této oblasti očekávat doslova boom. Při pořizování karavanu je však třeba stejně pečlivě vybírat nejen samotný obytný vůz, ale také kryté stání, pod nímž bude parkovat. Jak a podle čeho stanovit vhodnou výšku přístřešku pro karavan?

Víme, že pro řadu lidí jsou garáž a přístřešek na auto prakticky totéž a jediný rozdíl, který na první pohled identifikují, je kromě konstrukce také rozdílná cena, mnohdy výrazně.Ta by však určitě neměla být jediným faktorem, podle kterého se rozhodovat, i když i na tu se v našem článku krátce zaměříme. Jak garáž, tak přístřešek na auto mají totiž více rozdílů, než se může zdát.

Tento měsíc se blíže podíváme na elegantní přístřešek pro dvě auta, který svým designem a kvalitami hravě strčí do kapsy modely o třídu dražší. A přestože rozhodně není z nejlevnějších a řadí se mezi prémiové modely, je jeho cena prakticky běžně dostupná.

Největšími výhodami, a tedy i důvody, proč si řada lidí pořizuje právě ocelové přístřešky na auto – i přes jejich mnohdy lehce vyšší cenu ve srovnání s hliníkovými modely – je kromě jejich nezaměnitelného, atraktivního designu právě neuvěřitelná odolnost, v tomto případě vůči mnohdy neúprosným vlivům počasí.

Potřebuje vaše firma či obec kvalitní a estetický stojan na kola? Tento model ze série KC je právě jedním z nich – navíc za příznivou cenu a s celou řadou dalších výhod, kterou ocení jak majitelé, tak uživatelé.

Proč, kdy a komu se vyplatí přístřešek na kola? Odpovědi na všechny tyto otázky, včetně zajímavé a varující statistiky, najdete právě v dnešním článku.

Tento měsíc si blíže představíme oblíbený a stylový carport japonské výroby.

Jaké čtyři otázky nám v souvislosti s přístřešky pro auta pokládáte nejčastěji?

Tři důvody, proč je přístřešek na auto pro mnohé i letos tím nejlepším způsobem, jak mohou svému vozu zajistit bezpečné parkovací stání.

Hledáte prostorný přístřešek pro auto, který by kromě plochy k parkování současně nabídl také úložný prostor? Model TERNO BOX by mohl být tím pravým.

Pokud bychom z naší nabídky měli vybrat přístřešek, který se na první pohled zalíbí prakticky každému, pak je to právě model RSZ. Stylovost z něj doslova čiší a navíc odolá v podstatě jakýmkoliv podmínkám.

Teoreticky lze přístřešek na auto umístit na vlastním pozemku kamkoliv, v praxi to ale tak jednoduché nebývá. Proto je přinejmenším vhodné respektovat několik základních pravidel.

Podívejte se s námi blíže na tři oblíbené přístřešky pro karavany ze sortimentu Hobbytec, z nichž se rovnou dva mohou pochlubit až překvapivě příznivou cenou.

Moderní automobily, obzvláště čím dál populárnější SUV, ale také osobní dodávky, jsou stále robustnější, a tak nejeden majitel již narazil na problém, že jeho stávající garáž nebo přístřešek na auto novému vozu zkrátka nestačí. Máte stejný problém nebo o pořízení přístřešku pro dodávku, SUV či minivan teprve uvažujete? Máme pro vás pár tipů, jak jej vybrat, a přidáme doporučení konkrétních produktů.


Hledáte cenově dostupný přístřešek na auto s obloukovou střechou a celkově atraktivním designem? Aby nejen ochránil váš vůz, ale také ještě více podtrhl jeho krásu a sousedi vám jej potajmu záviděli? Arizona 5000 je přesně pro vás – přesvědčte se sami.

Zjistěte, v čem a proč je LEXAN lepší než jiné střešní krytiny používané u přístřešků pro automobily a proč byste měli chtít, aby jim byl zastřešen i váš carport.

Stejně jako u domu či firmy ani u vaší víkendové chaty by neměly garáž nebo přístřešek na auto chybět. Víte, jaké parametry by měly splňovat a jaká je nabídka na trhu?

Zjistěte, jaké výhody toto elegantní řešení přináší, a přesvědčte se, že cena může být nižší než vaše představy – důkazem jsou vybrané modely z Hobbytec.cz

Rádi byste v novém roce pořídili svému vozu nové, kvalitní garážové stání? Máme pro vás tipy na osvědčené hity (nejen) minulého roku, některé vybrané modely nyní navíc pořídíte za akční slevu (uvedené ceny jsou platné v době zveřejnění článku).

27.12.2020

Polykarbonát rychle zaujal pozici nejpoužívanější krytiny v celé řadě segmentů a výjimkou nejsou ani přístřešky na auto napříč všemi cenovými kategoriemi. Čím tedy vyniká a proč si získal takovou oblibu?

19.12.2020

Nejoblíbenější ocelové přístřešky pro auto pocházejí ze série CP FLAT. Podívejte se na konkrétní modely, vybrané navíc nyní pořídíte v akci s výraznou slevou.

12.12.2020

Cenově dostupných přístřešků najdete na Hobbytec.cz celou řadu, dokonce jsme jim u nás vyhradili vlastní kategorii, ale Monarc je z nich tím nejlevnějším. Dokáže však nabídnout něco více, než jen příznivou cenu, díky níž je dostupný všem?

5.12.2020

Způsobů, jak odklidit sníh či led ze střechy přístřešku na auto, je hned několik. Většinou si ale vystačíte se základní sadou v podobě smetáku
a lopaty, žádná novinka. Víte ale, jak je při úklidu použít efektivně?

25.11.2020

Dnes vám představíme Hobbytec HITY, trojici přístřešků na auto, které realizujeme ze všech nejčastěji – tedy ty, které mají naši zákazníci nejraději. Pojďme zjistit, proč.

18.11.2020

Potřebujete přístřešek na auto do míst s obvyklou nadstandardní sněhovou nadílkou? Pak potřebujete Snow Sky.

11.11.2020

Chcete, aby byl přístřešek pro vaše auto nejen účelný, ale aby kromě ochrany vozu za každého počasí také „potěšil oko“? U-style to zvládne. A jako plus má další výhody, o kterých si mnoho jiných přístřešků na auto podobné cenové relace může nechat jen zdát.