Zejména pokud chcete rozšířit (nejen v zimě) možnosti využití, úroveň zabezpečení a uživatelský komfort svého krytého parkovacího stání.

Protivětrná stěna


Jedná se o velice praktické dodatečné příslušenství, které v rámci sortimentu Hobbytec.cz pořídíte primárně k moderním hliníkovým přístřeškům pro auta.

Nejen proto, že přídavný stěnový panel zajistí ochranu vůči větru, a tedy i před navanutím nečistot na vůz, které mohou poškodit např. lakování karoserie. Ale stejně tak se na parkovací plochu nedostane listí, déšť či v zimě sníh, a ona tak zůstane suchá a čistá. Nebudete se muset zatěžovat častým úklidem a údržbou krytého parkovacího stání vašeho vozu.

Boční stěnový panel však navíc zajišťuje prostoru přístřešku i zvýšenou úroveň soukromí, a tím i zvyšuje zabezpečení. Je-li váš vůz pod přístřeškem vidět z ulice, přidáním panelu zamezíte, aby si náhodní kolemjdoucí (zejména případní nenechavci) přihlíželi váš vůz.

V letních měsících, kdy se dá přístřešek pro auto využít i jako pergola k posezení, pak stejné soukromí může dopřát i vám.

A navíc se samozřejmě jedná o elegantní estetický prvek, který ještě více podtrhuje stylovost a eleganci celého carportu.

Přídavné podpěry


To je praktický doplněk zejména u přístřešků situovaných do míst, kde je během zimních měsíců běžná nadstandardní sněhová nadílka.

Hrablo na sníh

Neocenitelný pomocník při odklízení sněhu během zimní údržby střechy přístřešku, který byl pro tyto účely specificky designován, takže shrnování sněhu ze střechy je s ním maximálně efektivní a snadné.

Osvětlení

Osvětlení parkovací plochy přístřešku a jeho okolí samozřejmě užijete celoročně, tedy nikoliv pouze v zimě. Zvýší váš uživatelský komfort během nastupování či vystupování, při manipulaci s nákupem nebo při nutném pohybu kolem vozu.

Snižuje nejen riziko např. poškození vozu z důvodu, že nebyl dostatečně vidět, ale také přispívá k bezpečnosti – dobře osvětlený přístřešek na auto, navíc vybavený třeba i kamerovým systémem, představuje pro potencionální zloděje značné riziko odhalení při činu. Raději se mu tak vyhnou.