Modely se samonosnou konstrukcí nemusíte kotvit ke stavbě a lze je umístit kdekoliv potřebujete. I z tohoto důvodu jsou oblíbené – a přitom cenově dostupné.

Přístřešek PJR STANDARD


Tento přístřešek je už dlouhodobě bestsellerem v celé naší nabídce přístřešků ve variantě s jedním parkovacím stáním. Konstrukce je tvořena eloxovaným hliníkem, moderní krytina je plný lexan s účinným UV filtrem pro zajištění maximální ochrany vozu proti nepříznivým vlivům UV záření a přehřívání interiéru. K dispozici v pěti barevných provedeních.

Dodání je možné jak včetně příplatkové montáže, tak i k sestavení svépomocí podle montážního návodu.

 

 

 

 

Přístřešek CJ4P


Tento ocelový přístřešek se čtyřmi nosnými sloupky a designem sázejícím na jednoduchost a eleganci lze dodatečně doplnit také o praktické boční protivětrné stěnové výplně, což celé konstrukci dodá ještě luxusnější vzhled.

Řada majitelů na tomto přístřešku realizuje dokonce takzvanou zelenou střechu, čímž mu umožní efektivněji splynout s okolním prostředím.

Standardně je tento jednomístný přístřešek na auto dodáván v rozměru 2,7 x 4,8 m, individuálně však lze zajistit kalkulaci a následně realizaci i jiného rozměrového provedení, které odpovídá přesně vašim požadavkům.

 

 

 

 

Přístřešek MILANO


Milano je minimalisticky pojatý, avšak velmi variabilní a všestranný přístřešek s atraktivní hliníkovou konstrukcí a polykarbonátovou krytinou, kterou lze zvolit v čiré, kouřové nebo mléčné barvě. Konstrukce pak může mít stříbrné, hnědé, antracitové anebo bílé provedení, takže ji snadno sladíte s okolní zástavbou.

Největší předností je však široká paleta základních rozměrů, těch je rovných deset, a to v rozmezí 300x300 až 700x400 cm. Individuálně však lze zajistit i dodání přístřešku s větší hloubkou.