Sháníte pro své auto, či dokonce celou firemní flotilu moderní, atraktivní a kvalitní parkovací stání? A bohužel stále bezvýsledně? Projděte si naši nabídku – nyní máte navíc šanci výrazně ušetřit, vyberete-li si mezi našimi hliníkovými přístřešky na auto v akci.

pjrSérie PJR + přístřešek KWC Double


Jedná se o moderní hliníkové přístřešky na auto. V sérii PJR najdete v sortimentu také přístřešky pro karavany.

Nosnou konstrukci z lehkého, ale pevného a odolného hliníku zastřešuje prakticky nerozbitný lexan, který je na první pohled k nerozeznání od skla. Má vysokou světelnou propustnost a současně nabízí optimální poměr stínění. Filtry UVA a UVB navíc zajišťují účinnou ochranu před negativními dopady UV záření, materiál je proto tvarově i barevně stálý (k dispozici až několik barevných variant krytiny). Především však zabraňuje přehřívání interiéru vozu během dlouhodobého parkování na místě za slunného a horkého letního počasí.


Materiál krytiny nechrání jen před horkem, odolá i silnému krupobití a unese i vysokou vrstvu sněhu. Celá konstrukce má díky tomu dlouhou životnost a je prakticky, zejména pak ve srovnání s dřevěnými carporty, bezúdržbová.

K vybraným modelům si navíc můžete dodatečně pořídit další příslušenství, jako jsou například praktické boční panely, zajišťující protivětrnou zábranu a více soukromí, nechcete-li, aby bylo např. z ulice na váš vůz vidět.

 

 

 

kc solo 1

PJR


Nejžádanějším je model Standard, tedy jednomístné parkovací stání v jednoduchém designovém provedení. Velmi často je využíván také jako zahradní pergola nebo třeba autobusová zastávka či stínící přístřešek na koupalištích…

 

Model PJR YJOINT

Svým vzhledem připomíná písmeno Ypsilon, odtud tedy název; jiní v něm vidí roztažená křídla. Jedná se o spojení dvou modelů do sestavy vedle sebe, disponuje tedy dvěma parkovacími místy.

 

 

pjr

Model PJR MJOINT

Také ten nabízí dvojici parkovacích míst, v tomto případě však pod oblou konstrukcí, jíž dominuje majestátně působící střecha. Model je obzvláště žádán ve firemním sektoru.

 

kwc

KWC DOUBLE

To už je skutečně luxusní přístřešek pro náročné, který vyniká působivou plochou střechou v elegantním minimalistickém provedení. Svým vzhledem však okamžitě upoutá a vynikne pod ním každý vůz.