V rámci sortimentu Hobbytec.cz najdete celou řadu garáží a přístřešků, které jsou vhodné k využití u chaty apod. Zde je výběr těch nejzajímavějších – ať už z hlediska ceny, využitelnosti, designu či konstrukčních vlastností.

amanda

Přístřešek na auto Amanda


Velkou předností tohoto modelu, který v rámci své kategorie patří k nejžádanějším, není jen velmi příznivá cena, ale také skutečnost, že konstrukčně se jedná o typizovaný přístřešek na auto určený k montáži svépomocí.


Disponuje mobilní konstrukcí, kterou můžete při svém rekreačním pobytu, například trávíte-li zde poměrnou část léta, smontovat, využívat a při odjezdu opět demontovat a uschovat do další sezóny. Anebo přemístit na vhodnější místo, budete-li potřebovat to stávající, kde je carport umístěn, uvolnit za jiným účelem. Třeba realizaci bazénu, posezení, skalky, chodníčku.


Přístřešek s jedním parkovacím místem má hliníkovou konstrukci a polykarbonátovou krytinu. Alternativně bývá hojně využíván i jako zahradní pergola.

 

 

 

kc solo 1

Přístřešek na auto PJR Standard

Moderní hliníkový přístřešek na auto, jehož montáž lze provést jak svépomocí, tak ji svěřit našim zkušeným montážníkům.
Jedná se o prvotřídní carport japonské výroby, který kromě konstrukce z lehkého, ale odolného a pevného eloxovaného hliníku disponuje také moderní střešní krytinou z plného lexanu. Jeho účinný UV filtr zabrání přehřívání interiéru zaparkovaného vozu a současně zajišťuje stálobarevnost samotného materiálu.

Modelová řada PJR však nabízí celou škálu variant, a to nejen s jedním parkovacím stáním, ale i dvojicí přístřešků se dvěma parkovacími místy.

 

 

 

 

 

Hliníková pergola Pollard


Nepotřebujete-li parkovací stání, je vhodným doplňkem každé zahrady pergola. Mezi dlouhodobé stálice a hity našeho sortimentu patří právě model Pollard. A to nejen díky garanci nejnižší ceny.

Pollard je navržena tak, aby se mohla široce přizpůsobit. Jedná se o produkt vlastní výroby a standardně ji dodáváme ve čtyřech rozměrech – nejmenší 300 x 250 cm a největší pak 1200 x 450 cm. Přizpůsobí se tedy jakýmkoliv potřebám. Základní barvy konstrukce jsou antracitová, bílá a hnědá, lze však na přání zvolit také jinou. Krytinu tvoří prověřený polykarbonát.