Přinášíme pár tipů, které vám mohou ušetřit nejedno ráno trávené odškrabávání námrazy či odklízením sněhu, a představujeme model SnowSky, přímo určený do zimy.

snowskyJistě víte, že vyjdete-li ven za hodně chladného počasí, obzvláště v zimě, vaše tělo se začne velmi rychle zahřívat, aby zabránilo prochladnutí. Totéž se děje i vašemu vozu, klesne-li jeho teplota pod určitou hranici. Tehdy začne na něm usazená vzdušná vlhkost kondenzovat, zamrzne a vytváří námrazu. A výsledkem dlouhodobějšího působení může být vznik koroze vozu i jeho součástí.


Střecha přístřešku však část tepla unikajícího z vozu odráží zpět dolů, čímž omezuje právě vznik námrazy. A protože přístřešek nemá postranní stěny, u vybraných modelů nanejvýš postranní protivětrný panel, je zajištěna i celkově dobrá cirkulace vzduchu.


Kromě toho na rozdíl od parkování venku bez přístřeší, ať už v podobě carportu či plnohodnotné modulové betonové garáže, nemusíte se zdržovat ani odklízením napadaného sněhu. A máte-li přístřešek ukotven přímo do fasády s možností přímého přístupu z domu, tedy podobně jako v případě vestavěné garáže, eliminujete také nutnost údržby interiéru vozu, protože se do něj dostane výrazně méně sněhu z bot a oblečení.

TIP: Přístřešek na auto SnowSky


Moderní přístřešek na auto je přímo stvořen pro náročné horské podmínky a tuhé zimy. Díky zesílené konstrukci a kvalitní krytině disponuje extrémní sněhovou nosností, sněhová pokrývka tak může dosahovat 50, 100, dokonce až 150 cm (dle zvoleného provedení)!

V místních podmínkách jeho pořízením eliminuje potřebu shazování napadaného sněhu ze střechy na nezbytné minimum a během některých sezón dokonce na nulu (v závislosti na tom, jakou nosnost pro svůj model zvolíte).
V e-shopu Hobbytec.cz jsou ceny uvedeny za přístřešek se základní nosností 50 cm, v případě zájmu o silnější provedení, nás prosím kontaktujte.