Pokud se provede nátěr podlahy přístřešku na auto správně, přináší řadu výhod.

VR single 3

Především jde samozřejmě o ochranu betonové podlahy a zjednodušení její průběžné údržby.


Betonová plocha přístřešku je celoročně vystavena teplotním výkyvům, které způsobují drolení a tvorbu prasklin. Aplikace povrchového nátěru tomuto jednoduše zabrání tím, že díky ní nedojde k přímému kontaktu
s okolními vlivy. Zejména pokud plánujete užívat váš nový přístřešek na auto nejen k parkování svého vozu, ale také jako pracovní, popřípadě v létě i společenský prostor (může totiž posloužit i jako pergola), vyžádá si pravidelný úklid.
Ochranná vrstva pomůže i v tomto případě.

Nejen zabrání tvorbě nových prasklin v povrchu podlahy, ale také vyplní ty stávající, takže se v nich nebudou usazovat hůře odstranitelné nečistoty. Jednoduše je smetete s povrchu pryč. A také se mnohem snáze čistí a odstraňují jakékoliv skvrny, tekutiny, a zejména pak oleje, jejichž odstranění z čistého betonu je nejen náročné, ale často dokonce nemožné.

Ideální pro povrchové nátěry podlah nejen přístřešků, ale také garáží, je pak epoxid. V otevřeném prostoru přístřešku je však nutné provádět jeho aplikaci ještě pečlivěji, aby byl položen rovnoměrně a především e do něj nenanesly nečistoty z venčí již v průběhu aplikace. V opačném případě se totiž celý proces nemusí zdařit... a pak se výrazně prodraží.

Hobbytec TIP: Přístřešek na auto PJR Standard

Cenově dostupný carport s hliníkovou konstrukcí, zaoblenou střechou s krytinou z polykarbonátu, zajišťujícím účinnou ochranu před nepřízní počasí a přehřívání vozu. S jedním parkovacím stáním.