Původní model Milano se mezi našimi zákazníky těší velké popularitě, i proto přichází jeho aktuální edice Milano 2022. Čím model zaujme a jaké má výhody?

milanoiHlavní předností tohoto parkovacího stání je atraktivní, ale nikoliv zbytečně extravagantní design, ladící s prakticky každým typem okolní zástavby či architektonickým stylem. I z toho důvodu se hodí jak k chatám, tak k rodinným či firemním sídlům. Model je s oblibou používán také jako pergola, ve firmách případně jako venkovní odpočinkový kout / kuřárna pro zaměstnance.

Hliníková konstrukce zastřešená polykarbonátovou krytinou je nejen téměř bezúdržbová, ale vyniká současně i dlouhou životností a schopností udržet si stálý vzhled. Konstrukce přístřešku Milano 2022, ale i jeho staršího modelu, který lze na Hobbytec stále pořídit, je samonosná, umožňuje tak situování kamkoliv do prostoru pozemku, bez nutnosti napojení na fasádu. Barevné provedení je volitelné – bílá, hnědá, šedá, antracitová (nejžádanější).

Velkým plusem polykarbonátové krytiny je vysoká odolnost vůči klimatickým vlivům a nárazuvzdornost. Kromě toho však disponuje i účinným UV filtrem, zásadním způsobem tak omezuje míru přehřívání interiéru, je-li vůz pod přístřeškem zaparkován za horkého letního počasí mnoho dlouhých hodin. Přispívá tak k zachování příjemného klimatu uvnitř interiéru a současně samotný interiér a části citlivé na teplo a UV chrání před přehříváním
a postupnou degradací. K dispozici je čirá, mléčná či kouřová varianta.

U tohoto typu potěší i široká variabilita rozměrů – typizované znamenají šířku 300 až 600 cm a hloubku 300 až 700 cm. Dokážeme však realizovat i jiné rozměry na základě individuální poptávky.

Model je vystaven v našem ukázkovém centru, kam si jej můžete osobně přijít prohlédnout. Při zájmu o sjednání schůzky a zjištění dostupnosti modelu v showroomu nás kontaktujte.