Ať už zvažujete pořízení mobilní garáže, přístřešku na auto nebo zahradní pergoly, návštěva showroomu sice není nezbytná, ale vždy se vyplatí. Proč?

194 5 hlinikovy pristresek milanoAčkoliv návštěva ukázkového centra znamená, že se může výběr a pořízení např. vašeho nového přístřešku protáhnout – zpravidla je nutné si osobní návštěvu showroomu (ukázkové centrum Hobbytecu je největší svého druhu u nás) nejdříve sjednat – jedná se o krok, který se vyplatí podstoupit.

Získáte tak pohled, které v některých případech ani nejlepší popisek či fotografie přístřešků na kartě produktu v e-shopu nedokáží stoprocentně přenést.

Získáte inspiraci

Mít možnost produkt vidět na vlastní oči, a nikoli jen prostřednictvím obrázků, vám umožní všimnout si i těch nejmenších detailů. A právě ty vás mohou inspirovat k lepšímu budoucímu umístění přístřešku, vhodnější volbě barev... Ačkoliv jste měli ještě před chvílí v tomto směru zdánlivě definitivně jasno. ☺

Okusíte si produkt na vlastní oči i dotek

Nejen pohledem, ale také dotykem se snáze ujistíte, že vaše volba je skutečně správná. Kvalita sice na rozdíl od vzhledu zřejmá být nemusí, ale dotek ji prozradí. Navíc můžete ještě před nákupem, předem zkusit, jaké to asi bude se po přístřešku pohybovat, parkovat do něj atd.


Dostanete možnost srovnání

Náš showroom typicky disponuje řadou přístřešků různých stylů, provedení a rozměrů, mezi nimiž můžete porovnávat (a to někdy i mezi více verzemi stejného modelu).

Máte k dispozici experta

Naši obchodní zástupci znají naše produkty, proto vám dokáží dobře poradit, případně usnadnit výběr či se s vámi dohodnout i na realizaci přístřešku, pergoly apod. zcela na míru. Navrhnou řešení nejlépe odpovídající vašim požadavkům.

Hobbytec disponuje dvojicí ukázkových center – jedno najdete v Praze, druhé v Prešově na Slovensku. Na webové stránce je k dispozici také virtuální prohlídka centra a kompletní informace, jak se k nám dostat.