Hledáte moderní hliníkový přístřešek pro dvě auta, který naplní všechny vaše potřeby a nároky, co se designu, kvality a parkovací plochy týče? Pak zpozorněte! S největší pravděpodobností jste jej právě našli. A my vám povíme, proč.

pjrmjointNástupce stejnojmenného oblíbeného modelu se stejně jako celá řada PJR může pyšnit prémiovým zpracováním, které je ostatně pro japonskou výrobu typické. (Stejně jako pro tu německou, z níž pro změnu nabízíme ocelové přístřešky značky Siebau.)

Tím, co PJR MJOINT 2022 odlišuje od většiny jiných přístřešků, je bezesporu elegantní a téměř až majestátně působící designové pojetí konstrukce. Společně s velkou střechou představuje prostornou parkovací plochu, kam pohodlně umístíte až dva vozy, a ještě vám zbude dostatek místa pro komfortní pohyb a obsluhu vozu. To je benefit, kterým se automaticky nemůže chlubit každý dvoumístný přístřešek na auta ze stejné cenové kategorie.

Samonosná konstrukce z eloxovaného hliníku dovoluje variabilní možnosti umístění, a neomezuje je tak výlučně na napojení na fasádu, jako tomu bývá u mnohých jiných modelů. A můžete si vybrat z pěti barevných provedení.

Typizované rozměry nabízíme v základní podobě pouze tři, pokud ale máte specifické požadavky, zhotovíme vám tento model v rozměrech zcela na míru. A navíc s možností nastavit výšku přístřešku během stavby (rovněž nadstandard).

Střešní krytina z plného lexanu disponuje UV filtrem, účinnou ochranou vůči záření – UVA ze 100 % a UVB ze 75 %. Výsledkem je nejen dlouhodobá životnost a stálost materiálu, ale také vysoká úroveň ochrany prostoru přístřešku a v něm parkovaného vozu před přehříváním v parných letních měsících. Filtr tak přispívá k udržování příjemného klimatu uvnitř vozu a současně k ochraně na teplo a infrazáření citlivých částí.

Výsledná konstrukce parkovacího stání pro dvě auta je proto nejen bezúdržbová, ale má zajištěnu také dlouhou životnost a lze se spolehnout i na její vysokou odolnost. A to i v náročných situacích, zvládne zatížení sněhem až 600 N/m².

Svěřit nám můžete nejen realizaci, ale také následnou montáž přístřešku na určené místo, zajištěnou našimi zkušenými montážníky. Stejně tak však lze provést montáž i svépomocí.

Přístřešek PJR MJOINT 2022 je tedy bezesporu variabilní po všech stránkách a hravě splní požadavky i těch nejnáročnějších. Věříme, že
i ty vaše.

Pro více informací nás prosím kontaktujte. Chcete-li vidět přístřešek na vlastní oči, rádi si s vámi sjednáme schůzku v ukázkovém centru, případně si prohlédněte model v e-shopu.