Potřebujete přístřešek pro jedno, dvě, tři auta, nebo rovnou celou firemní flotilu vozů? A přejete si moderní a reprezentativní provedení, jež se bude hodit k vaší novostavbě či firemnímu sídlu? V tom případě model SKC je určen právě vám!

skcMinimalisticky, ale stylově, a především účelně pojatý přístřešek je jednoznačně řešením pro náročné. Promyšlená hliníková konstrukce umožňuje prostým přistavěním několika kusů do sestavy vytvořit prakticky neomezený počet parkovacích míst. 

To umožňuje efektivní využití prostoru i v místech s netradičními dispozicemi. A současně znamená další možnost, jak kryté parkovací stání ještě více odlišit od běžných modelů.

Jedinečnost začíná u nabídky dvou variant tohoto modelu – Standard a Premium. V prvním případě tvoří zastřešení hliníkového přístřešku pro automobily ocelový resp. trapézový plech, ve druhém pak hliníkové panely.

Základní zatížení střechy přístřešku je 90 kg/m² a lze jej zvýšit až na 300 kg/m². Při takto extrémní nosnosti se odklízení sněhu ze střechy během zimy stává minulostí! Minimální garantovaná odolnost vůči větru je pak 50 m/s.

Potěší také skutečnost, že v obou případech je zastřešení vybaveno LED osvětlením, což u většiny ostatních přístřešků nebývá standardem. Tím se otevírají zcela nové, širší možnosti využití přístřešku, např. alternativně i jako luxusní a prostorné zimní zahrady. Lze jej rovněž dodatečně doplnit praktickými a současně stylovými bočními panely, které kromě ochrany před větrem zajistí i více soukromí.

Mít zcela originální přístřešek na auto dále umožní volba barevného provedení, vybírat lze mezi šedou, stříbrnou, a dokonce (pro carporty nepříliš typickou, ale o to působivější) černou barvou.

Dále se nabízí několik možností rozměrů – k nejžádanějším patří 6 x 6,1 a 5,5 x 5,5 m.

Přístřešek na auto SKC se tedy viditelně uplatní nejen v soukromé, ale také komerční sféře. Realizaci provádíme na klíč po celé České republice, ale stejně tak vám můžeme tento model dodat v nesloženém stavu, s možností montáže svépomocí.