Vlastníte či jste se právě rozhodli pořídit si luxusní automobil a hledáte pro něj reprezentativní způsob parkování? Pak KWC Double je to pravé pro vás! A to zejména v případě, kladete-li důraz také na prostornost.

KWC Double okamžitě upoutá svým designem a velikostí. Konstrukce z odolného eloxovaného hliníku skýtá dostatek prostoru pro parkování až dvou vozů a i v tom případě zůstává dostatek volného prostoru pro pohodlný a bezpečný pohyb okolo zaparkovaného automobilu.


Vlastníte-li či dlouhodobě parkujete v současné chvíli jen jeden vůz, nabízí volný prostor využití i jako pracovní plocha, bez automobilu carport plnohodnotně zastoupí funkci moderní zahradní pergoly.

Velmi časté je jeho využití nejen v soukromé, ale také firemní sféře. Řada firem jej volí – a to i v sestavách o několika kusech – jako způsob zajištění ochrany a parkování celé své firemní flotily.

Kromě bezúdržbové nosné konstrukce disponuje přístřešek na auto KWC Double samozřejmě také stejně atraktivní a odolnou střešní krytinou v podobě plného lexanu, jehož UV filtr chrání z plných 100 % před UVA a z 75 % před UVB zářením. Maximální sněhové zatížení této střechy je více než nadstandardní – nad 600 N/m². Jedná se tedy jednoznačně o stabilní, stylové řešení, které vydrží více, než byste sami čekali. Samozřejmě odolá také přívalu krupobití. Japonská kvalita je zkrátka znát.

I proto se tak může pyšnit nadstandardní záruční dobou – a to rovných deset let.

K dostání je pak hned ve dvou rozměrech: 5,1 m x 5,4 m a 5,9 m x 5,4 m.

Co se týče variability vzhledu, přední rám lze pořídit v hliníkovém (barva městská šeď) nebo laminátovém provedení (barva borovice či městská šeď). Všechny varianty jsou pečlivě vybírány tak, aby snadno ladily
s okolní zástavbou.

Montáž lze realizovat svépomocí, ale stejně tak ji můžete svěřit našim zkušeným montážníkům a mít jistotu profesionálně odvedené práce – montáž zajistíme po celé ČR.

Pro více informací o KWC Double a aktuální ceně navštivte e-shop, případně nás kontaktujte přímo.