Původní Pollard patřil mezi oblíbené hliníkové přístřešky z nabídky Hobbytec, model 2022 na jeho popularitu již nyní úspěšně navazuje. Co lze od tohoto moderního a všestranného přístřešku očekávat?

57 hlinikova pergola typ pollard s polykarbonatem rozmery pergol 700x400cmJednou z největších předností je, že se jedná o přístřešek vlastní výroby, takže jej můžeme na rozdíl od mnoha jiných, typizovaných řešení přizpůsobit na míru, přesně podle potřeb zákazníka. To se týká jak barvy, tak rozměrů.

Hliníková konstrukce kotvená k domu může mít tedy rozměry v rozmezí 200–700 cm na šířku 250–600 cm v hloubce. Základní barevné varianty jsou antracitová, bílá a hnědá, ale za příplatek ve výši 15 % z pořizovací ceny lze zvolit libovolnou jinou barvu. Snadno tak přístřešek vizuálně sladíte s designem domu či jiné stavby, k níž bude přiléhat.

Střešní výplň tvoří odolný a osvědčený polykarbonát, tedy materiál, který je odolný vůči ulpívání nečistot, takže se snadno udržuje a čistí. Navíc disponuje účinným UV filtrem i odolá zátěži větší sněhové nadílky.
A samozřejmě dobře vypadá.

Konstrukce nemá za cíl jen dosáhnout atraktivního vzhledu, ale také nabídnout všestranné využití. Primárně skvěle poslouží jako kvalitní hliníkový přístřešek pro bezpečné parkování automobilu. Dále je vhodný nejen jako zahradní pergola, nýbrž nalezne využití i v komerční sféře.

Tím nejsou vyčerpány všechny možnosti – k přístřešku/pergole Pollard můžete dodatečně přidat i praktické boční stínění v podobě rolet či žaluzií, anebo jej rovnou vybavit postranními skleněnými panely, a rázem tak otevřený prostor přístřešku změnit na nádhernou a prostornou zimní zahradu.

Montáž vám navíc zajistíme kdekoliv na území České republiky a na starost ji budou mít naši zkušení montážníci, takže máte jistotu profesionálně odvedené práce.

Pro více informací nás kontaktujte, aktuální cenu si ověřte přímo u nás v e-shopu.