Hliníkový přístřešek, pro nějž najdete využití v každé situaci a v každém projektu, bez ohledu na jeho rozsah.

1602683830908Specifikace


PJR je přístřešek s bytelnou a promyšlenou konstrukcí z eloxovaného hliníku, jehož předností je dlouhá životnost a stálost při minimálních nárocích na údržbu. Totéž lze říci o jeho zastřešení – jako krytina byl pro model zvolen lexan, nejmodernější materiál pro zastřešení přístřešků a pergol současnosti. Disponuje účinným UV filtrem, je odolný a atraktivní na pohled.


V nabídce najdete celkem šest typizovaných rozměrů: od 220 x 180 až po 510 x 600 cm. A také pět barevných provedení: stříbrná, šedá, hnědá, bronzová, černá.
Přístřešek tedy nabízí nejen dostatek parkovací plochy a kvalitní provedení, ale také jednoduchou, přesto atraktivní estetiku, díky níž jej snadno dokážete barevně sladit s okolím – umožnit mu buď to do něj nerušeně zapadnout, či z něj naopak vyčnívat. Anebo zvolit barvu tak, aby pod ním zaparkované auto co nejvíce vyniklo.


Montáž je možná svépomocí, ale stejně tak můžete kompletní realizaci svěřit do našich rukou.

Využití

Model PJR je oblíben jak u koncových zákazníků, tak u developerů. Uplatní se nejen u rodinného domu, ale také ve firmě, kde poslouží k zajištění parkování firemní flotily, ale může být i součástí rozsáhlejších stavebních projektů.

Splní tedy dobře nejen svůj primární účel, tedy jako přístřešek na parkování auta, případně zahradní pergola, ale ve firmách poslouží i jako přístřešek na kola pro zaměstnance. Obce jej pak mohou zařadit do svého mobiliáře a využít obdobným způsobem, případně při větších rozměrech přístřešku i jako autobusovou zastávku. A využíván bývá i jako stínící přístřešek na koupalištích.

Zaujal vás model PJR a chcete o tomto všestranném přístřešku vědět více? Nebo si jej rovnou pořídit? Kontaktujte nás, anebo si jej objednejte přímo na e-shopu.