Tyto dva vybrané modely za příznivé ceny nabízejí i další využití.

IMG 3446MODEL PJR

Model PJR je všestranný přístřešek, vhodný nejen jako autobusová zastávka pro větší počet cestujících, ale také pro automobil, případně kola – ať už v rámci městské vybavenosti, anebo ve firmách.
Jedná se o přístřešek s nosnou konstrukcí z odolného eloxovaného hliníku a krytinou z moderního lexanu s UV filtrem. Základem jsou tedy kvalitní materiály, navíc jednoduchý, ale elegantní design.

Model je k dispozici v několika základních rozměrech, pro využití jako zastávky autobusu jsou vhodné především následující čtyři rozměry:
510 x 270 / 510 x 300 / 1020 x 270 / 1020 x 300 cm.

Přístřešky je však možné seskupovat i do rozsáhlejších sestav.
K dispozici je pět možných barevných provedení: stříbrná, bronzová, hnědá, šedá a černá

 

 

 

stribrna 1MODEL MONETA

Přístřešek MONETA je navržen tak, aby působil moderně a současně se snadno stal součástí okolní zástavby a zbytečně mezi ní nevyčníval. Především je ale multifunkční, je totiž vhodný nejen pro využití v rámci městského mobiliáře jako autobusová zastávka, ale také ve firemní sféře, kde je častou volbou ve chvíli, kdy zaměstnavatel zřizuje pro své zaměstnance venkovní odpočinkový kout.


Velkou předností tohoto modelu je jeho vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, a tedy dlouhá životnost. Odolává korozib a neulpívají na něm ani mechy a podobné substance, současně se jednoduše čistí.


Hliníkovou konstrukci vyplňují boční stěny z bezpečnostního skla odolného vůči mechanickému poškození. Střecha je vyrobena z kvalitního komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Na výběr jsou celkem čtyři barevná provedení – šedá, hnědá, bílá a nejpopulárnější antracitová.

Volit lze mezi rozměry 330 x 190 cm anebo 330 x 250 cm.
Dodání je v základu bez montáže, kterou však za příplatek rádi zajistíme na klíč.