Zvažujete pořízení karavanu pro dovolené strávené na cestách a hledáte vhodný přístřešek, pod který karavan zaparkujete poté, co cestovatelská sezóna skončí, až do chvíle, než budete moci opět vyrazit za dobrodružstvím? Přístřešek pro karavan PJW je ideálním kandidátem, pojďme společně zjistit proč.

caravan carport applications 8Rozměry modelu PJW z něj tvoří ideální přístřešek nejen pro obytný vůz, ale také třeba dodávku, případně zaparkování přívěsu s lodí. Je tedy flexibilnější, co se využití týče, než klasické přístřešky na auto, které jsou zpravidla nižší.

Přístřešek pro karavan PJW nabízíme ve čtyřech základních rozměrových a barevných provedeních – 860 x 360 a 860 x 420 cm, 1000 x 360 a 1000 x 420 cm, ale v zakázkovém provedení může délka dosahovat až 11 m. Cena se tedy odvíjí od požadovaných rozměrů.

Základem je bytelná konstrukce z eloxovaného hliníku, odolného a prakticky bezúdržbového materiálu s dlouhou životností. Střechu pak pokrývá moderní plný lexan, jehož předností je rovněž snadná údržba
a dlouhá životnost. Dle provedení nosnost dosahuje 60 až 150 kg/m². Konstrukce samotná odolá nejen silnému větru či vichřici, ale i náporu o síle orkánu. Dalším plusem krytiny je účinný UV filtr – zachytí 100 % UV (ochrana proti UVA) a 75 % IR (ochrana proti UVB) záření.

Za zmínku rozhodně stojí prestižní certifikace TÜV a prodloužená 10letá záruka, jako důkaz důvěry v kvality přístřešku.

Pokud vás model PJW zaujal, pořídíte jej jednoduše u nás v e-shopu Hobbytec.cz

Doporučujeme i bližší seznámení s dalším z oblíbených modelů přístřešků pro karavany – typem KCRW, vhodným rovněž pro parkování i dvou vozů.

TIP: Víte, proč je vždy lepší parkovat karavan pod přístřeškem?
Nebo: Jak vysoký by měl být přístřešek pro karavan?