V sortimentu Hobbytec.cz najdete celou řadu přístřešků pro auta – model PJR Yjoint vyniká svou všestranností kombinovanou s jednoduchou elegancí.

Konstrukci ve tvaru písmene Y tvoří odolný eloxovaný hliník a krytinu plný lexan, moderní zastřešovací materiál používaný na všech kvalitních přístřešcích pro automobily.

Výhodou lexanu je totiž nejen odolnost a dlouhá životnost s minimálními nároky na údržbu, ale také vysoká světelná propustnost, takže se pod přístřeškem zaparkovaný automobil nebude utápět v šeru. Dalším benefitem je, že nejen ustojí nápor o síle orkánu, ale také odolá silnému krupobití.

Krytina poskytuje též účinný UV filtr zajišťující 100% UV ochranu (proti UVA) a 75% IR ochranu (proti UVB záření). UV filtr také zabraňuje blednutí a křehnutí materiálu, ale i přehřívání interiéru vozu během parkování za parných letních dní, takže napomáhá udržovat ve voze stabilní příjemné klima.

Pro své rozměry a designové pojetí najde tento hliníkový přístřešek pro dvě auta uplatnění jak v soukromém, tak komerčním sektoru. Umožňuje realizaci
i v sestavách, a to nejen ve variantě přístřešku se dvěma místy vedle sebe, ale také v řadovém uspořádání za sebou.

Z toho důvodu je s oblibou používán na hotelových parkovištích, u sportovních center či restaurací. Uplatní se i na firemních parkovištích, kde slouží k parkování firemní flotily.

Barevné provedení u konstrukce obsahuje šedou, stříbrnou, hnědou, černou a bílou, krytina je kouřově modrá s ochranou proti horku. Volba barevného provedení umožňuje snadné začlenění do okolní zástavby v místě montáže přístřešku.

Montáž je možná jak svépomocí, tak ji lze svěřit našim zkušeným montážníkům kdekoliv na území ČR a Slovenska.