Máte početnou rodinu, v níž více členů vlastní svůj osobní automobil? Máte firmu s početnější flotilou? Potřebujete přístřešek pro dodávku anebo karavan? Máme pro vás tip hned na tři přístřešky, které jsou pro tyto situace jako stvořené.

Všechny tři modely jsou kvalitní hliníkové přístřešky na auto, uspokojí i náročné zákazníky. Zajistí nejen bezpečné a kryté parkování, ale mohou sloužit i jako zahradní, či dokonce komerční pergola.

 

pjrxlPJR XXL

Dominantou a hlavní předností tohoto modelu je majestátně vyhlížející a prostorná konstrukce, proto pod něj hravě zaparkujete až tři automobily. Přitom stále zůstane dostatek prostoru na pohodlný pohyb a obsluhu zaparkovaných vozů. Pro své velkorysé rozměry a stylový vzhled bývá oblíbenou volbou ve firemní a podnikové sféře. A nemusí být jen přístřeškem pro firemní flotilu, uplatní se i na hotelovém parkovišti či jako restaurační pergola.

Pokud není plně obsazen, lze část využít jako dočasný úložný prostor. Je tedy skutečně všestranný.

 

 

kwcKWC DOUBLE

KWC Double je jakýmsi „menším bratříčkem“ modelu PJR XXL, byť nepochází přímo ze stejné modelové řady. Opět nabízí prostornost, stylovost a vícero využití, avšak je určen pro parkování pouze dvou vozů. Zaujme především ty zákazníky, kteří vyznávají jednoduchost – celá konstrukce je velmi prostá, přesto působí luxusním dojmem. A lehce připomíná přístřešky z monopostu F1.

 

 

 

pristresekkaravan 2KCRW KARAVAN

Zvýšený přístřešek určený pro parkování obytných vozů a dodávek je designově blízký modelu PJR XXL. Jeho hlavní předností je možnost díky dostatečnému prostoru parkovat nejen jeden karavan (či dodávku), ale vedle něj také jednoho dalšího osobního vozu. Jedná se tedy o vícemístný přístřešek.

 

Všechny tři modely pak disponují odolnou konstrukcí z eloxovaného hliníku a střešní krytinou v podobě plného lexanu, mimořádně odolného materiálu, který poměrně věrně imituje sklo. Přístřešky jsou proto prakticky bezúdržbové.