Chystáte se pořídit přístřešek pro osobní automobil, dodávku či karavan a zajímá vás, jaké jsou možnosti a v jakých cenových relacích se pohybují?


Přístřešek pro osobní auto


pristresek na auto arcadia 2Levné přístřešky na auto


Pokud potřebujete především cenově dostupné řešení, nemusíte sahat do peněženky příliš hluboko. Nejlevnější přístřešky na auto pořídíte už za cenu pod 40 000 Kč, tedy i za méně než polovinu průměrné ceny zakázkových přístřešků. V této cenové relaci se totiž zpravidla jedná o typizované modely, vyráběné pro následnou montáž svépomocí samotným zákazníkem (úspora je u těchto modelů tedy dvojí – jednak nižší pořizovací cena, jednak montáž zdarma vlastními silami).


Tyto přístřešky jsou tzv. “stavebnice”. Kromě toho jsou mobilní a obvylůe o něco menší, takže šetří prostor. Konstrukce je zpravidla hliníková a zastřešení z polykarbonátu – např. u přístřešků ARCADIA, AMANDA anebo VITORIA.kc solo 1Moderní hliníkové přístřešky na auto


Další možností jsou klasické zakázkové přístřešky na auto z hliníku, jejichž cena v případě provedení s jedním parkovacím místem startuje již na částce cca 60 000 Kč.
Jedná se o modely z eloxovaného hliníku se zastřešením z moderního lexanu – odolné, prakticky bezúdržbové krytiny, velmi věrně imitující sklo. Velkým plusem je UV filtr pro ochranu laku vozu, ale i jeho interiéru před přehříváním během dlouhého parkování za parného počasí.


Výhodou jsou široké možnosti přizpůsobení na míru požadavkům zákazníka, ale také pestřejší základní nabídka rozměrů a barevných provedení či doplňkového příslušenství. V této kategorii najdete nejen přístřešky vhodné k rodinnému domu či chalupě, ale i k využití ve firemní a podnikové sféře.


Montáž je u vybraných modelů možná jak svépomocí, tak ji lze svěřit našim zkušeným montážníkům.


cj4pOcelové přístřešky na auto


Cena ocelových přístřešků, které se řadí mezi tzv. high-end, začíná na částce okolo 100 000 Kč. V našem sortimentu naleznete především modely německé značky Siebau, prověřené již desetiletími. Jejich společným jmenovatelem je prémiová kvalita, jednoduchý a účelný design, který zaujme na první pohled a umožní pod ním zaparkovanému vozu ještě více vyniknout. Individuální úpravy jsou v závislosti na modelu rovněž možné.

 

 

pristresekkaravan 2Přístřešek pro karavan nebo dodávku


V nabídce hliníkových přístřešků naleznete také prostorné, zvýšené modely pro karavany a dodávky – v současné chvíli nabízíme čtyři. Tři poskytují jedno parkovací místo, jeden je se dvěma parkovacími místy, takže vedle karavanu pohodlně zaparkujete i osobní automobil. Konstrukci i střechu tvoří eloxovaný hliník. Pořizovací cena přístřešku pro karavan začíná na částce okolo 180 000 Kč.