Dina Port – to je série moderních hliníkových přístřešků pro automobily, které se těší oblibě zejména u příznivců minimalistického, tedy jednoduchého, účelného, a přitom oku lahodícího designu. A samozřejmě špičkové kvality, která je u těchto japonských modelů samozřejmostí. Nezáleží tedy na tom, pro který se rozhodnete, vždy získáte kvalitu.

Jednotlivé hliníkové přístřešky na auto série DINA port se od sebe liší nejen rozměry a počtem parkovacích míst (k dispozici jsou varianty pro jedno a dvě auta), ale také designem. Zaměříme se však na to, co mají společného.

Zaprvé: jedná se o přístřešky japonské výroby, špičková kvalita je tedy samozřejmostí.

Nepřekvapí proto konstrukce z odolného eloxovaného hliníku ani moderní polykarbonátová krytina (lexan) s vysokou světelnou propustností. Téměř věrně imituje sklo, avšak postrádá jeho nevýhody – je tedy odolná, bez jakýchkoliv problémů snese i silné krupobití. Díky UV filtru je také barevně i tvarově stálá. Navíc na ní neulpívají nečistoty a snadno se čistí. Filtr také úspěšně omezuje přehřívání interiéru v případě, že vůz parkuje pod přístřeškem za horkého letního počasí třeba celý den.

Velkým plusem je také vysoká nosnost (dle modelu se různí) a odolnost proti větru. Na to je vzhledem ke klimatu v Japonsku kladen značný důraz, takže ustojí i řádění orkánu.

Společným znakem všech modelů jsou také jednoduché a časem prověřené tvarové linie, takže zvolíte-li správné barevné lakování konstrukce a odstín krytiny, velmi snadno sladíte vzhled přístřešku s jeho okolím. A proto esteticky doplní nejen moderní stavbu, ale i starší budovy, chaty či chalupy.

A určitě potěší nadstandardní, prodloužená desetiletá záruka.