Potřebujete přístřešek na auto, který váš vůz bezpečně ochrání před nepřízní počasí, vypadá moderně a přitom nestojí statisíce? Přesně takovým přístřeškem je typ Vitoria.

Především má odolnou a stabilní hliníkovou konstrukci, která vyžaduje jen minimální údržbu, a přesto zaručuje dlouhou životnost a stálý vzhled. Navíc disponuje moderním zastřešením z kvalitního polykarbonátu. To je materiál vzhledově i tvarově stálý, s vysokou světelnou propustností a několikanásobně odolnější než sklo. Tedy hravě odolá i krupobití a ochrání automobil i v náročných podmínkách.

Další výhodou použitého polykarbonátu je UV filtr, účinná ochrana před UVA a UVB zářením. A navíc snižuje míru ohřívání interiéru vozu v horkých letních měsících a chrání lak karoserie před blednutím.

Údržba přístřešku je snadná, stačí pouhé občasné opláchnutí vodou z hadice – polykarbonát má totiž antistatické vlastnosti, které účinně omezují usazování nečistot. Materiálu se tak vyhýbají i mechy.

Největší předností přístřešku, kromě moderních materiálů a designu, je především jednoduchá konstrukce, od počátku navržená pro snadnou a rychlou montáž svépomocí. A stačí pouze základní sada nářadí, kterou najdeme v podstatě v každé domácnosti.

Přístřešek obdržíte v nesmontovaném stavu a následně jej sestavíte podobně jako nábytek. A to už za jedno či dvě odpoledne. Podobně snadná a rychlá je i případná následná demontáž a přesun celé konstrukce na jiné, v danou chvíli vhodnější místo. Případně její uchování pro budoucí použití.

Další výhodou přístřešku je, že může alternativně posloužit i jako náhrada za zahradní pergolu.

Specifikace:

  • Barva konstrukce: antracitová
  • Rozměry: délka 501 cm, šířka 291 cm, výška 239 cm