Pořídili jste si elektromobil a chcete mít možnost jej jednoduše a kdykoliv dobít u sebe doma či ve firemním sídle? A současně hledáte zastřešené parkování s reprezentativním designem?

V takovém případě je hliníkový solární přístřešek na auto  SOLAR ENERGO2 pro vás to pravé – získáte totiž současně malou, ale vlastní solární elektrárnu. Ta je součástí bezpečnostního skla. A protože je systém napájen do distribuční sítě, máte příležitost vyrobenou a nadbytečnou elektřinu prodat dále. Anebo si ji v akumulační baterii, jež je součástí, uchovat pro budoucí využití v zimních měsících.

Konstrukce přístřešku SOLAR ENERGO2 je navržena tak, abyste jej mohli využít skutečně všestranně, tedy nejen jako přístřešek pro auto, ale také zahradní pergolu nebo altán.

Hliníková konstrukce má několik typizovaných rozměrů, ale rádi vám zhotovíme rozměr přesně podle vašeho přání. A na výběr je několik barevných provedení, aby bylo možné přístřešek snadno barevně sjednotit s jeho okolní zástavbou, ale třeba i barvou vozu, který pod ním bude parkovat.

Samotné fotovoltaické panely disponují nejmodernější technologií a mohou se pyšnit vysokou účinnosti. Bezpečnostní sklo, které tvoří krytinu a do něhož je fotovoltaika integrována, samozřejmě odolá i náporu silného větru či unese větší sněhovou nadílku (450 kg/m²).

Cena fotovoltaických panelů je již zahrnuta v ceně přístřešku. Pro bližší představu o orientační ceně nabízíme k dispozici kalkulačku.

Pro zájemce jsme rovněž schopni zajistit kompletní servis i při vyřizování dotací na pořízení fotovoltaického přístřešku – dosavadní úspěšnost dosáhla 99 %. Dále poskytneme i kompletní financování do výše pořizovací ceny bez nutnosti ručení, a to prostřednictvím bankovní hypotéky s 20letou splatností. Pohodlně, on-line a za pár dní, nejen pro domácnosti, ale také malé a střední podniky. Výhodou je též rychlá návratnost celé investice.

Distributorům a prodejcům solárních panelů nabízíme B2B spolupráci.