Fotovoltaické panely jako součást přístřešků na auto (také pergol nebo jiných zahradních staveb), to je ideální řešení pro všechny, kdo smýšlejí nejen ekologicky, ale také ekonomicky.

Přístřešek na auto s panely nejen umožní dobíjet elektromobil z pohodlí domova, ale také sníží náklady na provoz domácnosti. Solární panely integrované v bezpečnostním skle krytiny jsou totiž napojovány do rozvodné sítě a disponují akumulační baterií. Nadbytečnou elektřinu tak lze uchovávat pro použití během chladnějšího zimního období, ale také vlastní náklady ještě o něco snížit jejím prodejem.

Velkou výhodou také je, že solární panely je možné instalovat i do míst, kde je jinak přístup k rozvodné síti velmi komplikovaný nebo kde by vybudování přípojky bylo příliš nákladné.

K zajištění energetické soběstačnosti přitom dostačuje i jen několik panelů, často však slouží i jako doplňkový či záložní zdroj energie – v takovém případě může být dostačující počet ještě nižší. V tomto směru vám rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Panely jsou vhodné jak pro umístění na zahradní stavby, tak i střechy domů. V rámci kompletního servisu jsme schopni zajistit nejen realizaci přístřešku v rozměrech na míru, ale také sjednat zájemcům na pořízení dotaci (dosahujeme průměrné úspěšnosti 99 %), a to až 70 % pořizovací ceny. A rovněž sjednat bankovní hypotéku s 20letou splatností na kompletní pořizovací cenu.

Montáž zajistíme kdekoliv v celé České republice. V případě přístřešků pro automobily jsou již panely zahrnuty v pořizovací ceně, není tedy třeba pořizovat je jednotlivě. Při nezávazné poptávce rádi projednáme
i vhodné umístění; pro maximální efektivitu je však vždy nejlepší situování panelů na jižní stranu.

V nabídce je pak hned několik rozměrů a barevných provedení, je tedy z čeho vybírat.