Hledáte moderní a reprezentativní přístřešek pro svůj automobil, či dokonce pro vícero vozů (ať k domu, na chalupu, či do firmy) a líbí se vám sedlové střechy? Nebo jsou ve vaší lokalitě přímo vyžadovány? Pak pro vás máme tip na dva skvělé modely.

milano3Milano 2022

Hliníkový přístřešek na auto naší vlastní výroby disponuje jedním prostorným parkovacím místem, přičemž umožňuje pohodlné parkování i pohyb kolem vozu. Dominantou celé konstrukce, kterou dodáváme ve stříbrném, bílém, hnědém a antracitovém provedení, je sedlová střecha. Je opatřena moderní krytinou z odolného polykarbonátu v klasické čiré, mléčné nebo kouřové úpravě.

Materiál krytiny navíc disponuje UV filtrem a výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, takže chrání zaparkovaný automobil jak před přehříváním interiéru, tak i degradací citlivých prvků interiéru působením tepla a UV paprsků.

K dostání je v šířkách o rozsahu 300–600 cm, v hloubce pak v základu 300–700 cm. Samozřejmě jsme schopni realizovat větší rozměr podle individuálního přání.

Jak hliníková konstrukce, tak krytina splní vaše očekávání, co se týče dlouhé životnosti a prakticky nulových nároků na údržbu.

Model si navíc můžete osobně prohlédnout v našem ukázkovém centru, v případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

dina portDina Port II VR Double

I v tomto případě se jedná o hliníkový přístřešek, tentokrát japonské výroby, který disponuje – jak naznačuje název hned dvěma parkovacími místy.

Model je oblíben nejen mezi koncovými zákazníky, ale také podnikateli. Působí totiž reprezentativně a pohodlně pod něj zaparkujete nejen osobní klasický automobil, ale třeba dodávku. Slouží pak jako přístřešek pro parkování firemní flotily – mnohdy je pořizován i ve větším počtu.

Vzhledem ke svému původu je navržen tak, aby ustál větší sněhovou zátěž i silný nápor větru, je proto maximálně stabilní. Střešní krytinu tvoří lexan s UV filtrem. Konstrukce je dostupná v barvách bílá, hnědá a šedá metalíza, která patří k nejžádanějším.

Plusem je také prodloužená 10letá záruka a certifikace TÜV.

Montáž obou modelů z dnešního výběru zajistíme kdekoliv na území České republiky a Slovenska.