Ocelové přístřešky pro automobil patří ke stálicím naší nabídky. Kromě vysokých kvalit je jistě důvodem i rostoucí popularita minimalismu. Chcete-li tedy, aby váš nový přístřešek na auto působil elegantně, ale současně nevyčníval nad okolím a plnil svou ochrannou funkci na 1*, jste na správném místě.

siebauNěmecké ocelové přístřešky dodáváme v provedení s jedním či dvěma parkovacími místy, ale i jako řadové stání. Jsou rovněž vhodné pro využití v rámci městské zástavby nebo jako řešení krytého stání pro firemní flotilu.

Celá konstrukce je jednoduchá, ale současně mimořádně odolná – hravě unese nejen silnější sněhovou nadílku, ale ustojí i silné nárazy větru (i vichřici). Důležitým faktem je její ošetření prémiovým zinkováním, takže je téměř bezúdržbová a uchovává si stále atraktivní vzhled, i po letech vypadá přístřešek jako nový.

Několik rozměrových a barevných provedení, včetně možnosti opatřit jej postranními panely, dává majiteli možnost přístřešek nejen vizuálně sjednotit s nejbližším okolím (domem, firemním sídlem…), ale také přizpůsobit svým aktuálním potřebám.

Panely nejen poskytnou zaparkovanému vozu dodatečnou ochranu před rozmary počasí a omezí nanášení listí a dalších nečistot z okolí na parkovací plochu, ale také zvýší pocit soukromí. Parkujete-li vůz např. směrem do ulice a chcete se vyhnout zvědavým pohledům, pak instalujte tento panel a máte vyřešeno. Boční panely navíc přístřešku opravdu sluší, dokonce s nimi o něco více připomíná tradiční pergolu. V případě, že se rozhodnete využít prostor přístřešku i jako venkovní dílnu, poskytuje dodatečnou ochranu před větrem či jinou nepřízní počasí.

Součástí každého modelu je také integrovaný žlab pro snadný svod vody.

Chcete-li pak minimalismus dotáhnout k dokonalosti, lze pro parkovací plochu využít jako podklad zatravňovací či kamenné dlaždice, které jednoduše splynou s okolím.Celá instalace je velmi rychlá a provedeme ji kdekoliv na území ČR a Slovenska.