V následujícím textu představujeme tři solární přístřešky, jejich výhodyi obecné přínosy jak pro domácnosti, tak podnikatele.

DSC 2503

 

HIT: Hliníkový solární přístřešek na auto SOLAR ENERGO s fotovoltaikou a napojením do sítě – vlastní výroba

Jedná se o základní a nejžádanější model z naší nabídky přístřešků tohoto typu, který dodáváme v sedmi typizovaných rozměrech – 300 cm až 600 cm na šířku a s hloubkou 300 cm až 700 cm. Rozměry lze řešit také individuálně a přizpůsobit je potřebám klienta.

Podle zvoleného typizovaného rozměru se liší počet integrovaných panelů, a to od osmi do 18 kusů. A tedy i celkový výkon v rozmezí 2,8 až 6,3 kWp.

 

 

 

 

 

IMG 0311

 

Hliníkový solární přístřešek SOLAR ENERGO2 s fotovoltaikou a napojením do sítě – vlastní výroba

ENERGO2 je primárně navrhován jako všestranné zastřešení, které při vhodně zvolených rozměrech hravě splní nejen roli přístřešku pro jeden, dva i více automobilů, ale také poslouží i jako zahradní pergola u domů či stínění např. na předzahrádkách restaurací, hotelů…

Výhodou tohoto modelu oproti základní variantě je pestřejší nabídka typizovaných rozměrů, je jich rovnou 10. Rozměry se pohybují od 329 x 364 cm až po 760 x 536 cm. Přístřešek je vybaven šesti až 21 ks solárních panelů, podle rozměrů pak jde o výkon 2,1 až 7,35 kWp.

 

 

 

 

 

drone view of solar carport 495x400

 

Solární zastřešení parkovacích míst SOLAR ENERGO2 s fotovoltaikou a napojením do sítě – vlastní výroba

Přístřešek o rozměrech 5,3 x 5,3m zaujme svou prostorností a z toho plynoucí všestranností. Má stejně elegantní vzhled jako všechny ostatní modely naší výroby nejen této kategorie.

 

 

 

 

Výhody přístřešku na auto či pergoly s fotovoltaikou

Kromě toho, že integrované fotovoltaické panely fungují jako účinné stínění zastřešeného prostoru, což zabraňuje přehřívání interiéru parkovaného vozu, působí mimořádně atraktivně a v neposlední řadě jsou to benefity primárně ekonomické.

Panely integrované do bezpečnostního střešního skla dokáží vyprodukovat dostatek elektřiny na pokrytí značné části, či dokonce kompletní spotřeby domácnosti – dle podmínek a zvoleného modelu. Součástí je také akumulační baterie pro úschovu nahromaděné energie pro budoucí použití (kalkulaci realizace kompletní fotovoltaické elektrárny provedeme na vyžádání), přebytečnou energii rovněž můžete díky napojení do sítě také prodat dále a své provozní náklady na spotřebu tím ještě snížit.

Výhodou je rovněž rychlá návratnost investice v rozmezí 4–8 let při spotřebování alespoň 70 % vyrobené energie, opět závisí na typu použitých panelů a míře využití danou domácností.

V rámci poskytování kompletního klientského servisu jsme schopni zajistit vám ve spolupráci s Raiffeisenbank, a. s., financování ve výši 100 % pořizovacích nákladů ve velmi krátkém čase a bez nutnosti ručení.

Na solární přístřešky, ale také zimní zahrady a zahradní pergoly naší výroby jsme rovněž schopni vám zajistit dotaci ve výši až 70 % pořizovací ceny – dosahujeme 99% úspěšnosti.

Přístřešky mají samozřejmě bytelnou a stabilní hliníkovou konstrukci s prvotřídní povrchovou úpravou zajišťující snadnou (prakticky nulovou) údržbu a především dlouhou životnost a atraktivní vzhled.

Na fotovoltaické přístřešky pro auta a další zastřešení se můžete ještě před pořízením přijít podívat do našeho ukázkového centra a osobně si je zde prohlédnout, zároveň rádi zodpovíme jakékoliv dotazy. Stačí nás kontaktovat a sjednat si termín návštěvy.

(POZOR! Protože systém je napojen na síť elektrické energie, je pro jeho využívání nutný souhlas vašeho stávajícího dodavatele energií.)