Hledáte-li moderní přístřešek na auto s širokými možnostmi využití, zvažte aktualizovanou verzi oblíbeného modelu POLLARD z hliníku, který je oproti svému předchůdci vylepšen. A přitom zůstává cenově dostupný.

pollardModel obzvláště potěší příznivce elegantního a minimalistického, ale stále stylového designu, takže se výborně hodí jak ke starším stavbám, tak i současným novostavbám.

Napomáhá tomu nejen hliníková konstrukce a krytina z odolného polykarbonátu (osvědčené krytiny přístřešků a pergol), který navíc disponuje účinnou ochranou vůči UVA a UVB záření. Použitý filtr omezuje zahřívání zastřešené plochy působením slunečních paprsků a současně chrání materiál před blednutím. Tím je modelu POLLARD zajištěn dlouhodobý atraktivní vzhled, neboť odpuzuje též mechy, plísně a nečistoty.

Kromě toho polykarbonát disponuje zvýšenou nosností, takže hravě unese i větší sněhovou pokrývku v průběhu zimy.

V rámci typizovaných provedení se rozměry tohoto přístřešku pohybují u šířky v rozmezí 200–700 cm a u hloubky 250–600 cm. Je ale možná realizace na míru, tedy podle přání klienta. Barevné provedení je pak samozřejmě možné sladit s fasádou domu či okolní zástavbou.

Plusem je také možnost doplnit přístřešek o stínění ve formě rolet či žaluzií, rozhodnete-li se jej využívat např. primárně jako zahradní pergolu. Dokonce jej lze, případně až časem, doplnit o boční prosklené stěny, takže jej můžete proměnit z přístřešku na auto či pergoly v nádhernou zimní zahradu.

Montáž provádí náš tým zkušených a rychlých montážníků, a to kdekoliv na území České republiky. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte, případně si model POLLARD prohlédněte v e-shopu, kde je k dispozici kromě doplňujících informací také galerie fotografií realizovaných modelů.