Hledáte moderní přístřešek na auto, který by dokázal splnit všechny vaše vysoké a unikátní požadavky na provedení či umístění? V tom případě jsou naše zakázkové přístřešky na auto pro vás ideální.

194 7 hlinikovy pristresek milanoNabízejí totiž multifunkční využití:

V sortimentu Hobbytec najdete pestrou škálu carportů, avšak zejména zakázkové přístřešky naší vlastní výroby svou vysokou flexibilitou a přizpůsobením vyhoví jakýmkoliv požadavkům a podmínkám.

Přístřešek pro parkování automobilu – jestliže nechcete investovat například do bytelné montované betonové garáže – ochrání váš vůz před nepřízní počasí, stejně jako vám poslouží v případě, že plánujete realizaci venkovní otevřené dílny. V obou případech je ideálním řešením. A ve chvílích, kdy pod ním s vozem neparkujete, dokáže posloužit i jako komfortní a elegantní zahradní pergola.

Chcete-li skutečně multifunkční řešení, kromě klasických přístřešků nabízíme nově solární přístřešky na auto. Ty vám umožní vytvořit si doma malou soukromou elektrárnu, kterou budete zajišťovat elektřinu pro část, anebo rovnou celou domácnost. A co nespotřebujete, můžete uchovat v baterii na pozdější dobu, nebo i prodat, a tak nejenže snížíte své provozní náklady na energie, ale můžete si dokonce přivydělat.

Nepořizujete-li přístřešek pouze pro soukromé účely, ale do firmy, i zde vám poslouží hned v několika případech. Zejména v řadovém provedení je efektivním řešením parkovacích stání pro firemní flotilu. Upravený pak může být přístřeškem na kola či zastřešenou kuřárnou pro zaměstnance. Na koupalištích jsou carporty využívány i jako stínící přístřešky a velké oblibě se těší také na pozemcích škol či na parkovištích obchodních center.

Výhody přístřešků:


Zakázkové hliníkové přístřešky na auto jsou nejen prakticky bezúdržbové, ale také odolné a stabilní. Krytina z moderního lexanu navíc hravě odolá i silnému krupobití a unese i větší vrstvu sněhu, takže je auto v bezpečí během celého roku. K vybraným modelům navíc lze dodatečně instalovat také postranní panely pro ochranu vozu i vůči bočnímu větru.

Samozřejmostí je volba barevného provedení a výběr z několika typizovaných rozměrů, ale je možná i realizace zcela individuálních přání. Parkovací místo nemusí být jen jedno, ale dvě či tři, případně díky možnosti sestavovat modely do sestavy je možné řadové provedení.

Vybrané modely jsou k prohlédnutí v našem ukázkovém centru, ve kterém vás po domluvě termínu návštěvy rádi uvítáme a zodpovíme jakékoliv dotazy.

Výhodou je také rychlost montáže při umístění přístřešku a celkově rychlejší realizace ve srovnání s výstavbou zděné garáže.