Energo Neapol je čerstvou novinkou v naší populární a neustále rostoucí nabídce moderních hliníkových přístřešků s fotovoltaikou. Podívejme se na jeho přednosti.

energo neapolJedná se o solární přístřešek s konstrukcí naší vlastní výroby. V základním provedení s rozměry 5,45 x 5,51 m nabízí dostatek prostoru. Avšak prostřednictvím modulů jej lze rozšiřovat do neomezené šíře, čímž se rozšiřují i možnosti využití:


zastřešení parkovišť, dobíjecí stanice elektromobilů a elektrokol ve firmách či městech a obcích, zastřešení teras RD či restaurací a hotelů, prostorná solární autobusová zastávka.

Realizaci nabízíme ve třech variantách:

  • výroba a montáž konstrukce,
  • výroba a montáž konstrukce + solární bifaciální panely,
  • výroba a montáž konstrukce + solární bifaciální panely + kompletní dodávka FVE technologie (včetně střídače, baterie, monitorovacího příslušenství a optimalizátoru).

V základní podobě se jedná o 15 fotovoltaických panelů s výkonem 5,25 kWp, který lze násobit pořízením přídavných modulů na 10,5 kWp, 15,75 kWp... Fotovoltaický přístřešek je následně napojen do sítě distributora.

K fotovoltaickým přístřeškům poskytujeme také full-servis s možností vyřízení dotací, kde dosahujeme prakticky vždy úspěchu. A rovněž jsme schopni zajistit financování až do výše 100 % pořizovací ceny, bez nutnosti ručení a se splatností 20 let – ve spolupráci s partnerskou bankou Raiffeisenbank. Veškeré vyřizování navíc probíhá on-line a je hotovo během několika málo dní, takže žádné průtahy.

K dalším výhodám a vlastnostem modelu Neapol patří zastřešení – je vyrobeno z bezpečnostního skla a FVE panely jsou integrovány přímo do něj. Dále veškerá nezbytná kabeláž je šikovně skryta přímo  v konstrukci antracitové barvy, takže nic nenarušuje styl a eleganci přístřešku. Bezpečnostní sklo má navíc vysokou nosnost (450 kg/m²), takže bez problému unese i silnou sněhovou nadílku. A ustojí i nápor silného větru.

Součástí modelu může být také výkonná akumulační baterie, která umožní přebytky elektrické energie uchovat pro pozdější použití, případně prodat dále, čímž lze opět snížit výdaje za energie.