Pokud pro svůj luxusní automobil hledáte stylový a současně luxusní kryté stání, kam jej bezpečně a pohodlně až do příští jízdy zaparkujete, je možná MJOINT to pravé pro vás. Podívejme se na jeho přednosti.


mjointModel okamžitě upoutá svými velkorysými rozměry a majestátní střechou, která zdůrazní atraktivitu samotného vozu. Přístřešek je navíc natolik prostorný, že zde pohodlně zaparkujete ne jeden, ale pohodlně i dva automobily.
Jestliže v současnosti vlastníte či potřebujete parkovat pouze jeden vůz, nabízí se využití volného prostoru k celé řadě jiných účelů. A pokud bude prázdný, poslouží i jako perfektní zahradní pergola.


Mimo soukromou sféru je tento model také hojně využíván ve firmách, kde slouží k ochraně a parkování celé firemní flotily.


Model je k dostání ve třech rozměrových provedeních – 510 x 540 / 510 x 600 / 580 x 600 cm – a s možností volby jedné z pěti barevných variant. Samozřejmě lze kromě typizovaných rozměrů zhotovit i přístřešek zcela na míru.
Velkou předností konstrukce tohoto přístřešku je také materiál použitý na krytinu – jedná se o moderní plný lexan, který díky svým vlastnostem, zajišťuje vysokou světelnou propustnost. A současně UV filtr chrání zaparkovaný automobil před negativními vlivy UV záření, čímž efektivně brání přehřívání interiéru během léta, blednutí laku apod. Navíc jde o materiál mimořádně odolný, takže pro něj nepředstavuje hrozbu ani silné krupobití či vysoká vrstva sněhu. Nosnost má totiž 600 N/m². A celá konstrukce je samozřejmě skálopevně stabilní.


Špičkovou kvalitu pak potvrzuje i certifikace TÜV a nadstandardní 10letá záruka.

Finální montáž je možné svěřit do rukou našich zkušených profesionálů, kteří ji zvládnou během pouhých několika hodin, ale je zde i možnost provedení montáže svépomocí samotným zákazníkem.

A protože se jedná o žádaný model, najdete jej dokonce vystavený v našem ukázkovém centru. Tam si jej můžete osobně prohlédnout a na místě prodiskutovat veškeré možnosti, vlastnosti a detaily s naším odborníkem, který se vám bude věnovat. Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín.