Pokud si u nás vyberete přístřešek na auto, zahradní pergolu, zimní zahradu nebo jiný typ zahradní stavby, následuje proces realizace. Je dobré se s ním předem seznámit, aby vše proběhlo dle očekávání, bez překvapení a maximálně hladce.


Specifikace


Krok, který je velmi jednoduchý – vyberete si přístřešek s preferovanými rozměry, barevným či jiným designovým a funkčním provedením a vaše přání nám (vč. případných specifických úprav) sdělíte. Následně vás kontaktuje náš obchodní zástupce, s nímž jednotlivé specifikace vašeho budoucího přístřešku osobně doladíte.

Ideální bude, pokud si domluvíte také osobní návštěvu ukázkového centra v Říčanech u Prahy, kde na ploše 2 000 m2 vystavujeme všechny naše nejžádanější přístřešky, takže ten svůj uvidíte na vlastní oči. Po celou dobu vám navíc bude k dispozici náš specialista, připravený dát vám kvalifikovanou odpověď na každou vaši případnou otázku – ať už o realizaci či přístřešku samotném.

Cenová nabídka


Na základě specifikací, které jste projednali s obchodním zástupcem, vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku – výsledná cena se vždy odvíjí od zvolených rozměrů a celkového provedení. V naší pestré nabídce a široké variabilitě konstrukcí přístřešků jsme navíc vždy schopni najít řešení, které vyhovuje vašim finančním možnostem.

 

Zaměření


Jakmile jsou specifikace a rozpočet schváleny, navštíví vás náš specialista a provede profesionální zaměření v místě budoucí stavby.

Cílem je také odhalit veškeré možné nesrovnalosti v podloží či v místech, kde bude konstrukce přístřešku případně připevněná k jiné stavbě, jejichž neznalost by mohla zkomplikovat instalaci. V tomto bodě je proto důležitá vzájemná spolupráce vás jako zákazníka s naším odborníkem. Potřebujeme znát, kam bude svedena voda, umístění rozvodů, tloušťku izolace domu či ještě něco dalšího.

Výroba

Výrobu zajišťují mistři svého oboru a je to část procesu, na které si dáváme mimořádně záležet. Naším cílem je, aby byl každý aspekt výsledné konstrukce perfektní. U hliníkových přístřešků pak provádíme
i úpravy na míru.

Montáž


Montáž přístřešku proběhne rukama a pod dohledem našich zkušených odborníků a je otázkou pouhých několika hodin. U vybraných modelů se můžete rovněž rozhodnout pro montáž svépomocí, zde je však vhodné mít jistou zručnost a zkušenost.