Máte v rodině několik automobilů anebo ve své firmě menší flotilu vozů a potřebujete je zaparkovat bezpečným a reprezentativním způsobem? A k tomu byste rádi ušetřili za energie, případně na tom něco i vydělali? Máme pro vás řešení.

energo neapol

Sortiment přístřešků pro auta je u nás na Hobbytec.cz skutečně široký a doporučit vám můžeme řadu modelů. V tomto konkrétním případě se jedná o solární přístřešek na auto Neapol v provedení pro až tři vozy (nabízíme samozřejmě i menší modely). Jeho hlavní předností je kromě precizního konstrukčního zpracování, moderního designu a štědrých rozměrů především jeho vybavení fotovoltaickými panely.

Model má atypické rozměry – 15,45 x 4 metry. Protože se jedná o přístřešek naší vlastní výroby, je možné jeho rozměry upravit podle vašich potřeb a přání.

Firmy jej tedy mohou využít i jinak než jen k parkování vozu. Poslouží například i jako zastřešení na koupalištích, přístřešek pro kola apod.

Konstrukce antracitové barvy je samozřejmě skálopevně stabilní a zastřešení odolá nejen silnému větru, ale také silné sněhové nadílce – nosnost 450 kg/m². Přístřešek Neapol disponuje třiceti fotovoltaickými panely s výkonem 11,4 kWp. Ty jsou přímo integrovány do zastřešení z bezpečnostního skla a veškerá kabeláž je samozřejmě šikovně skryta v hliníkové konstrukci, takže celý přístřešek vypadá opravdu elegantně a stylově.

S tímto výkonem tedy můžete soběstačně zajišťovat energie pro provoz části, či dokonce celé domácnosti, případně firmy. Anebo mít zajištěno osvětlení příjezdové cesty, garáže nebo samotného přístřešku. (Vlastní osvětlení přístřešku na automobil má rovněž řadu výhod.)

V případě použití solární baterie můžete přebytečnou elektřinu uchovat pro pozdější použití, případně ji díky napojení na distribuční síť prodat dále, a své provozní náklady tak ještě více snížit.

Navíc jsme schopni zajistit vám vyřízení dotací na pořízení jakéhokoliv fotovoltaického přístřešku z naší nabídky, případně zajištění financování až do výše 100 % jeho pořizovací ceny.